690 680 960

W Lublinie będą protestować przeciwko powołaniu Przemysława Czarnka na ministra

Jutro w centrum Lublina zaplanowany został protest uczniów lubelskich szkół oraz studentów. Nie zgadzają się oni z mianowaniem na stanowisko ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

96 komentarzy

 1. Mogą profesorowi naskoczyć. lewactwo doskonale wie, że zbliża się koniec neomarksizmu. Teraz ciąć i wypalać gorącym żelazem.

  • Mario ! Jak wyglądasz nocą ? Jak w dzień ? Czy nosisz jeszcze ten płaszcz ! ( Na ciebie już nikt nie skacze ? Trudo. Urody i wdzięku nie dostaniesz nawet od PiS )

  • Mario ! Pan w niebie czyta i nie może się nadziwić twojej miłości do bliźniego i szacunku dla drugiego człowieka. Pójdziesz żywcem do nieba !!!

  • Wy jeszcze nie wiecie, towarzystwo nieuczone, ale neomarksizm Wam funduje właśnie pan ex-wojewoda a póki co niedoszły minister i spółka, a nie wiecie, boście głupie. 🙁

  • A funduje Wam dzięki Waszemu poparciu, a to dzięki temu, że łatwo Wami sterować. Ot, jak psem, wystarczy kość, kawałek kiełbasy i pogłaskać. Pies ma takie właśnie potrzeby. Z wami podobnie. W zakresie rozumu również. Oby się to zmieniło, choć historia pokazuje,że raczej nie ma na to co liczyć.

  • To jest prawdziwa miłość chrześcijańska do bliźniego. Wypalanie gorącym żelazem i cięcie 🙂 . Jak ja to lubie gdy słuszę to od tych co w kazda niedziele chodza sie modlic do kosciola 🙂 .

 2. W ramach kontrakcji wszyscy popierający kandydata powinni od jutra ubierać się na…. biało. Ciekawe ilu takich odważnych będzie ???????

 3. Panie Przemku dużo zdrowia i wytrwałości.
  Dużo siły do walki z tęczową pandemią

 4. No i komentarze „ustały ” Ciemny lud musiał rano śmigać do roboty. Zupełnie jak za komuny, a przecież mamy kapitalizm i mądrzy ludzie powinni żyć z … kapitału , a nie tyrać jak osły od rana do nocy.

 5. Niezidiociały mimo bulu

  Zapewne będą „strajkować” enteligenty „wykształcone” w RP wg nowych „programów” szukający zajęcia wszędzie byle nie związanego z odpowiedzialnością za swoje czyny ale dobrze i często płatnego. Przy czym nie ważne jest na kogo ,za co i jakie pomyję będą przy tym wylewać – zgodnie z przekazami brukselskimi.

 6. ***** ***

 7. Psy szczekają, karawana idzie dalej. Neomarksizm w Polsce nie przejdzie .

 8. Co ma edukacja szkolna do preferencji seksualnej organizatora protestu? Ciekawe jakie są postępy w nauce Kuby Karpińskiego? Zapewne czuje się prześladowany i ślizga się z klasy do klasy

 9. Panie profesorze prosze sie nie przyjmowac robic swoje jest Pan prawym czolowiekiem a grupy przeciwne omijac z daleka , zycze zdrowia .

 10. Przynajmniej Prof. Czarnek rozumie z kogo składa się Rodzina i co powinno się uczyć normalnego w szkołach i na uczelniach wyższych, a nie będą wprowadzać jakieś nowe nie wiadomo co, możemy się już tylko domyślać kto jutro będzie strajkować! Pani Profesorze dużo siły i wiary w to co Pan robi!

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas