Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublin Plaza został zainstalowany nowoczesny system parkowania. Bilety już nie są potrzebne

Centrum handlowe Lublin Plaza stawia na wygodne rozwiązania i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów z nowym systemem parkingowym. Już od 1 marca br. goście galerii mogą korzystać z parkingu bez konieczności pobierania biletu, dzięki systemowi kamer odczytującemu numer rejestracyjny pojazdu. Wprowadzone usprawnienia zapewnią również wygodne i bezpieczne formy płatności za postój.

Modernizacja systemu parkingowego, ma na celu usprawnienie komunikacji i łatwiejsze korzystanie z parkingu klientom galerii. Dzięki temu wizyta w centrum handlowym będzie bardziej komfortowa. Nowy system jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu, żeby opłacić postój w samoobsługowych kasach znajdujących się przy wyjściach z galerii na parking.

Jak to działa?

Przy wjeździe na parking zostały umieszczone szlabany wraz z kamerami odczytującymi numer rejestracyjny auta. Otwarcie szlabanu następuje automatycznie po sczytaniu numeru rejestracyjnego.

Po zakończeniu zakupów w galerii należy udać się do kasy i wpisać numer rejestracyjny zaparkowanego pojazdu. Kolejnym krokiem jest wybranie zdjęcia tablicy rejestracyjnej swojego pojazdu oraz metody płatności. Klienci będą mogli zapłacić za parkowanie gotówką, kartą płatniczą lub BLIK-iem.

Opłata za parkowanie naliczana jest automatycznie od momentu wjazdu na parking. Pierwsza godzina parkowania kosztuje 2 złote, druga godzina 3 złote, a trzecia i każda kolejna kosztuje 4 złote.

Parking jest czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do zakończenia ostatniego seansu kinowego. Parking jest płatny od poniedziałku do piątku, natomiast w weekendy jest bezpłatny. Dla klientów kina i klubu fitness bezpłatny czas parkowania wynosi trzy godziny (w celu uzyskania rabatu należy zgłosić numer rejestracyjny pojazdu pracownikowi kina lub klubu fitness).

Położona w centrum miasta galeria Lublin Plaza posiada blisko 700 miejsc postojowych na dwupoziomowym parkingu. Szczegółowy cennik oraz nowe zasady parkowania znajdują się na stronie internetowej Lublin Plaza.

(fot. Plaza Lublin\źródło Plaza Lublin)

33 komentarze

  1. nigdy nie pojme tego wszędzie na świecie każda kolejna godzina jest tańsza a w gównianym kraju coraz droższa.

  2. Całe szczęście są większe, nowocześniejsze i wygodniejsze centra handlowe w Lublinie, z dużymi i bezpłatnymi parkingami. Zdecydowanie częściej klienci je wybierają, coraz rzadziej wybierając się do Plazy.

  3. W Plazie na parkingu na poziomie -2 od co najmniej 5 lat stała popsuta maszyna do opłacania biletów. Ostatnio była odwrócona tyłem do ściany, a po prowadzeniu nowych biletomatów po prostu zniknęła i na jej miejsce nie została wprowadzona nowa, bo po co. Już nie wspomnę o pijanym parkingowym, który siedzi w budce przy szlabanie i nie kontaktuje co się do niego mówi.

    Brawo zarząd Plaza! Pogratulujcie sobie wzajemnie nieudolności.

Z kraju