Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

W kolejce trzeba było czekać godzinę. Dzień Otwarty w muzeum w Kozłówce przyciągnął tłumy

Możliwość bezpłatnego zwiedzania Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, jak też samodzielnego się poruszania po wszystkich zakamarkach pałacu, przyciągnęła prawdziwe tłumy. W kolejce, która ciągnęła się do bramy, trzeba było odstać godzinę.

30 komentarzy

 1. bilet nie obowiązuje w środy, ponieważ wstęp do pałacu jest bezpłatny

 2. na kilkadziesiat złotych was nie stać ?

  wolał bym zapłacić te 20 czy 30 zł ,niż stać jak ten dziad na deszczu…wstyd i żenada

 3. Zwiedzam Kozłówkę płacą c za bilet, z przewodnikiem, dwa razy w roku. Oprócz tego jestem co kilka tygodni w ogrodach. Bywam poza tym przy każdej innej okazji, jak Noc Muzeów czy Dzień Otwartych Dni. I z cebulactwem, którego nie cierpię, nie ma to nic wspólnego. Po prostu każdy pretekst jest dobry, aby tam zajrzeć!

 4. Boli że ale żenada… Januszkowie przycebulili parę złoty… brawo cf€|€

 5. Wy wszyscy ja, bjoty ble, krzysztofy itd. cebule ogólnie, no i co że stoją???!!! Wy siedzicie na d…i komentujecie wszystko was ku…śmieszy. Ci wszyscy ruszyli się,przyjechali,odstali i zobaczyli, no i co że za darmo????? Założę się że 80% cebulakow komentujących nawet w Kozłówce przy bramie nie stało. Ludzi to zainteresowało i skorzystali żeby produktywnie spędzić czas a nie pierdzieć w kanapę. Dziękuję ,skończyłam. ludzie! Co za naród!!!

  • Milcz raszplo, sama stałaś, zmokłaś a z inną dżeSiką się o miejsce szarpałaś A teraz łoohoohooo dumna z siebie, że przycebuliłaś edycję, 100 razy w lecie czy na wiosnę wolałbym pójść przy pięknej pogodzie i za uczciwe pieniądze niż cebulić jak ty… słabe…

 6. Fajna reklama dla muzeum i dobrze że było tulu chętnych. W codziennym życiu zapomina się o takich instytucjach i w zasadzie to tylko jak pojedziemy gdzieś na wczasy, albo wycieczkę to zwiedzamy muzea. W miejscu zamieszkania albo okolicy to zazwyczaj nam się to nie udaje.

 7. sami bogacze komentują a dzień na kanapie spędzili
  i co z tego, że trzeba postać. jadąc w 4 osoby można zobaczyć kozłówkę a za zaoszczędzone 50zł pójść na pizzę.

  Jak dostaliście 500 plus to się w głowach poprzewracało. są ludzie którzy nie mają.