Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

W Icemanii powstanie Punkt Szczepień Powszechnych. Tygodniowo ma obsługiwać 5 tys. osób

Ruszają prace mające na celu zaadoptowanie lubelskiej Icemanii dla nowych potrzeb. Powstanie tam Punkt Szczepień Powszechnych. Obiekt ma być gotowy w przyszłym tygodniu.

19 komentarzy

 1. NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE – JAK WYGLĄDA KWALIFIKACJA DO SZCZEPIENIA? BO ROZUMIEM, ŻE JEST? PRZYKŁADOWO KAŻDA SZCZEPIONKA U MOJEGO DZIECKA POPRZEDZONA JEST 10 MIN WYWIADEM I BADANIEM…

 2. Czy będzie można przyjść pijanym na zaszczypienie? Ponieważ tylko w takim stanie ulegnę tej 24h propagandzie!

 3. Przede wszystkim nie zaadoptowanie,tylko zaadaptowanie.
  Żenująca polszczyzna!!!!

 4. Nie pandemia tylko plandemia. Po co mi szczepienie skoro na budowie jest normalnie pracuje sie bez szmat pije z jednej butelki i po ponad roku nikt nie zachorował.

 5. Dziękuję, poczekam na promocję.
  Np. do każdego szczepienia 0,7

 6. tak jest szczepicie się, już niedługo w spożywczaku pod blokiem będziecie mogli,
  i tu was zszokuje, to że przyjmiecie nawet 2 dawki, nie znaczy że możecie chodzić bez maseczki, nie znaczy to że nie możecie się zakazić, tylko gdy się zaszczepicie, to macie zmniejszoną szanse( ale nie 0) na to że nie będziecie przechodzić ciężko choroby, także szczepcie się i róbcie pieniądze firmom farmaceutycznym.

  powiem wam coś ciekawszego, za nie przyjęcie mandatu za brak maseczki, sprawa idzie do sądu, sąd umarza. a opłaty sądowe idą na koszt państwa, także wszyscy się na to zrzucamy. a bezmózgie psiaki na dwóch nogach i tak piszą te wnioski. DOBRA ZMIANA AU!!!!!

Z kraju