W czwartek na ulicach Lublina pojawią się dwa nowe policyjne nieoznakowane BMW

W czwartek na ulice Lublina wyjadą po raz pierwszy dwa nowe nieoznakowane policyjne radiowozy hybrydowe marki BMW. Pojazdy te niedawno zasiliły flotę lubelskiego garnizonu.

Piraci drogowi nie będą mieli lekko od dzisiaj. Od czwartku na ulicach Lublina będzie można napotkać nieznakowane policyjne radiowozy marki BMW.

Pojazdy te niedawno zasiliły flotę Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Nowoczesne i ekonomiczne, a przede wszystkim przyjazne środowisku hybrydowe radiowozy z kamerami rejestrującymi wykroczenia, trafiły do Lublina dzięki dofinansowaniu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Nowe samochody marki BMW 330e xDrive plug-in wyposażone są w 252 konny silnik, który pozwala na rozwinięcie maksymalnej prędkości do ponad 230 km/h. Z pewnością istotną zaletą takich pojazdów jest ich ekologiczna praca, gdyż taki pojazd ma mniejszą emisję spalin do środowiska. Auto pracuje dużo ciszej niż wyposażone w silniki spalinowe.

(fot. wideo Policja Lublin)

34 komentarze

 1. Znowu defraudacja

  Bo rzeczywiście, do łapania tych blachowraków potrzeba aż kupować fury od niemca po 200 tys. zł każda…. Tańszymi np. KIA za 75 tys. zł nie dałoby się.

 2. a chrzczone uny?

 3. Moją M1 z 270 KM mogą mnie cmoknąć

 4. Siedzi taki na ogonie i jedzie zgodnie z przepisami, od razu widać , że poluje. Kiedyś jechali za mną 10 km, aż w końcu zrezygnowali dając upust swoim frustracjom , włączyli bomby i minęli mnie jak nienormalni byłem sam na długiej prostej później wdziałem jak je wyłączyli i zwolnili. Chcieli „tylko” się pokazać. Powini raczej jeździć furami typu passat ,golf lll itp. włożyć starą budę na jakiś zdrowy silnik. Wtedy biada wam kierowcy. A auto na które stać promil społeczeństwa rzuca się szybko w oczy jak perła wśród zajeczych bobków.

 5. Pieniądze wyrzucone w błoto, ani nie sa ekologiczne, ani nie maja super osiagów. Serwis kosztuje krocie. Jedyna zaleta, ze sie dobrze prowadzi. Kupione dla szpanu, taki radiowóz widać z kilometra. Jak to w Polsce bywa, ktoś posmarował…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL