690 680 960

W ciągu najbliższych dni deszczowo. Niewykluczone przymrozki

W piątek Lubelszczyzna znajdzie się w zasięgu mobilnego układu wysokiego ciśnienia „Ludwiga”, którego centrum znajdzie się w rejonie Wysp Brytyjskich. Nad region napłynie chłodne powietrze, temperatura lokalnie spadnie poniżej zera.

W czwartek pogodę w regionie kształtował ciepły i wilgotny front, który przyniósł miejscami obfite opady deszczu. W ciągu najbliższych godzin region znajdzie się w zasięgu układu wysokiego ciśnienia i napłynie chłodne powietrze z północy i wschodu. W Polsce na aurę w kolejnych dniach wpływać mają następne strefy frontowe z opadami deszczu o niewielkim natężeniu oraz obszar podwyższonego ciśnienia.

Jutro temperatura powietrza wyniesie od 6 °C do 10 °C. Zachmurzenie na ogól duże do całkowitego. Stopniowo zaczną ustępować mgły. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1022 hPa zacznie szybko rosnąć. Do nocy wzrośnie do 1030 hPa. Niewykluczone są lokalnie opady deszczu o małym natężeniu. Wiatr z kierunków północnych, w porywach do 30 km/h.

W nocy z piątku na sobotę odczujemy ochłodzenie. Lokalnie może chwycić przymrozek. Na termometrach w regionie zobaczymy wartości od -3 °C do 0 °C.

Więcej o pogodzie przeczytacie tutaj:
bn

2017-03-23 22:10:10
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

  Przymrozki powiadacie…
  No to się będzie działo!!!
  Może nawet dojść do zgrzytania nie tylko zębów, ale i blach!
  W „porywach”, nawet do płaczu w obie garście i bodajkowania!

 2. Uwaga przyszli rodzice!!!
  Z uwagi na zapowiadane ochłodzenia może dojść do opóźnień w dostawach dzieci przez bociany, a przez to i do opóźnień związanych z wypłatami 500+.
  Paniom, których mężowie przebywają w „ciepłych” krajach będzie też trudniej zasugerować, że właśnie urodził się wcześniak.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas