Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Strzeszkowice Duże: Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu. Pięć osób trafiło do szpitala

W czwartek wieczorem w Strzeszkowicach Dużych, na trasie Lublin – Kraśnik, doszło do zderzenia trzech samochodów. Do szpitala przetransportowano pięć osób.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 18 w Strzeszkowicach Dużych, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą lokalną prowadzącą w kierunku Bełżyc.Jak wstępnie ustalono, kierowca auta marki Citroen, wjeżdżając na drogę krajową nr 19 od strony Krężnicy Jarej, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Skoda poruszającym się w kierunku Kraśnika. Po zderzeniu obu pojazdów, citroen uderzył w auto marki Audi oczekujące na skrzyżowaniu od strony Bełżyc.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano łącznie pięć osób, dwie z citroena i trzy ze skody.

Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie wypadku był całkowicie zablokowany. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2017-03-23 20:56:34
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. Grabarz samotnie wychowujący dzieci

    Przyznam, że informacja o ty, że: trzy samochody do blacharzy i pięć osób do Szpitala to niezbyt pocieszająca wiadomość.
    Moim klientem będzie dopiero ten, który leczenia nie przetrwa.

    • Dla mnie pocieszające będzie jak takich ludzi jak ty grabarzu będzie jak najmniej więc czekam na twojego dzwonią

  2. Ale ulep to audi…

  3. Przed 18 był ten wypadek…

  4. To prawda że ciężko jest tam wyjechać z podporządkowanej lecz tutaj brak logicznego myślenia i ocena odległosci

Z kraju