Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

W centrum Włodawy można zrobić wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcie przy sercoramce

Tuż przed obchodzonym 14 lutego świętem zakochanych w zabytkowym centrum Włodawy została zamontowana miejska ramka do robienia zdjęć. To tzw. selfie place. W tym miejscu można zrobić wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcie.

Na nowo wyremontowanym placu przy tzw. Czworoboku pojawiła się nowa atrakcja dla mieszkańców i turystów. Mowa oczywiście o włodawskiej sercoramce, przy której można sobie zrobić zdjęcia z widokiem na zabytkowe centrum Włodawy. Pomysł już cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Widać to szczególnie na portalach społecznościowych.

– Wielu mieszkańców zgłaszało nam, że na zrewitalizowanym rynku tego typu instalacja byłaby dodatkową atrakcją. Tak też się stało. Już kilka godzin po zakończeniu montażu sercoramki w mediach społecznościowych pojawiły się wykonane przy niej zdjęcia. Sercoramka zostanie we Włodawie na stałe. Być może czasem będziemy zmieniać jej lokalizację – mówi Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Sercoramka to aluminiowa konstrukcja o wymiarach 290 cm i szerokości 490 cm. Znajduje się na niej napis „I love Włodawa.” Całość jest podświetlona, dzięki czemu pamiątkowe zdjęcia można robić również po zmroku. Koszt montażu sercoramki wyniósł 14 tys zł.

(fot. UM Włodawa)

4 komentarze

 1. Wielu mieszkańców zgłaszało nam, że na zrewitalizowanym rynku tego typu instalacja byłaby dodatkową atrakcją – niewatpliwie dla wykonawcy tej „atrakcji” byla to rzecz pierwszej potrzeby. Podobnie jak i dla mieszkancow, ktorzy moga teraz z duma patrzec w przyszlosc! Przyjedzie Jaroslaw Polskezbawalbo inny sasin, zrobi sobie foto i powiat rozkwitnie.

 2. Szkoda że nie po polsku.
  Koszt m

 3. Barwy mi się nie podobają. Powinny być niebiesko żółte.

  • Wlodawa w herbie ma kolory zielono biale. Niektórym niestety nigdy się nie dogodzi …. No niestety!!!
   Muszę przyznać, że sama nie mieszkam we Włodawie już od 15 lat, ale jak obserwuję to ,,Moje rodzinne miasto,, z relacji w Internecie, czy podczas moich odwiedzin u rodziny to jestem dumna z jego zmian. Rewitalizacja rynku, czy ścieżki wzdłuż Wlodawki, koncerty Zew natury napawa mnie dumą że nie pochodzę z” wschodniego zascianka”
   który może kojarzyć się tylko z zacofanym PIS-em ale miastem które podąża za nowością i rozwojem XXI wieku

Wiadomości z info112