W centrum Świdnika wpadli z marihuaną

Wkrótce przed sądem staną dwaj mężczyźni zatrzymani w centrum Świdnika. Jeden z nich odpowie za posiadania narkotyków, drugi za ich udzielenie innej osobie.

W miniony czwartek w Świdniku jednej z policjantów będący po służbie zauważył pojazd zaparkowany w centrum Świdnika, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusz mając podejrzenie, że mogą oni posiadać środki odurzające, skontaktował się z dyżurnym policji, który przysłał na miejsce umundurowany patrol.

Jak się okazało w volkswagenie policjanci znaleźli 4 gramy suszy roślinnego, była to marihuana. Właścicielem narkotyku okazał się pasażer auta, 34-latek ze Świdnika, który poinformował policjantów, że otrzymał ją od kolegi, z którym przebywał w aucie. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu.

Wkrótce mieszkaniec Lublina odpowie za udzielanie narkotyku innej osobie, zaś jego kolega ze Świdnika za ich posiadanie. Za każde z tych przewinień grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowca volkswagena w związku ze swoim przyjazdem do Świdnika bez obiektywnie ważnej przyczyny, został dodatkowo ukarany mandatem karnym za nieprzestrzeganie ograniczeń obowiązujących w trakcie epidemii.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. Bardzo dobrze. Karać ten miejski plebs za udzielanie narkotyku innej osobie i nieprzestrzeganie ograniczeń obowiązujących w trakcie epidemii.

  2. Smutne strasznie musieli wyzywać tego gline w dzieciństwie 🙂

  3. Większość panów prawa zajmowało się tym samym podmiotem a teraz łapią swoich kolegów

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem