690 680 960

W całym regionie trwają poszukiwania 15-latka. Opuścił ośrodek, nikt nie wie, gdzie się udał AKTUALIZACJA

Od czwartku trwają poszukiwania 15-latka, który oddalił się z ośrodka koło Kazimierza Dolnego. Chłopak dzień później miał być widziany w Chełmie.

W czwartek, 21 września, po godzinie 8 rano z Ośrodka Terapii, Readaptacji i Socjoterapii w Albrechtówce w powiecie puławskim oddalił się 15-latek. Przebywał tam od kilku miesięcy. Wiadomo już, że nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów. Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Jak przekazują nam bliscy nastolatka, nikt nie wie, gdzie mógł się udać. Chłopak pochodzi z Chełma, jednak przed trafieniem do ośrodka mieszkał przez kilka lat w Lublinie. Jest wielce prawdopodobne, iż w piątek przebywał w Chełmie. Miał być bowiem widziany rano na ulicy Przemysłowej w rejonie sklepu Żabka.

Zaginiony ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy oraz niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem, szare spodenki i posiadał też czarny plecak. Osoby, które widziały 15-latka, lub też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z policją pod nr tel 47 812 32 90 lub w razie zagrożenia jego życia pod nr alarmowym 112.

AKTUALIZACJA 01.10.2023 17:47
Poszukiwania zostały zakończone. 15-latek odnaleziony.

11 komentarzy

 1. Jastrząb skurczywyk

  Co to za ośrodek

 2. Brus Wszechmogący

  ja bym wyjechał na Malediwy z tego krajuuu pisiorowskiego tam go szukajcie 100 %

  • On nie pojechał na Malediwy – jest zwolennikiem hasła: „Jak się nie ma miedzi to się du…pie w Polsce siedzi” – choć być może u jakiejs „malej diwy”.

 3. co brał ?

  • Pewnie ideologię czarnka.

   • Ludzie jeżeli nie macie nic sensownego do powiedzenia w jego sprawie to proszę nie komentować albo darować sobie takie bezsensowne komentarze .

    • Beato, jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia w jego sprawie to proszę nie komentuj albo daruj sobie taki bezsensowny komentarz.

 4. Trzeźwiej myślący

  Jest młody, ale cwany. Da sobie radę i bez waszej pomocy.
  Źle mu nie życzę, ale i dobrze też nie mam powodu.
  Dla mnie to mniej niż zero

  • Nie życzę nikomu takiej sytuacji , jesteście bezcenni że swoimi głupimi komentarzami ciekawe czy któreś z was chciało by się znaleźć na moim miejscu i co by zrobił

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas