Volvo na zakręcie wypadło na sąsiedni pas. Zderzyło się z toyotą

Niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków miało być przyczyną groźnie wyglądającego wypadku na ul. Nadbystrzyckiej. Zderzyły się tam dwa samochody.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 19:10 na ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na wysokości Lubelskiego Klubu Jeździeckiego zderzyły się dwa samochody osobowe: volvo i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący volvo mężczyzna jechał od strony centrum. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, przejechało przez pas zieleni, obróciło się wokół własnej osi i tyłem uderzyło w jadącą z naprzeciwka toyotę.

Zanim na miejsce dojechali ratownicy, pierwszej pomocy udzielili przypadkowi świadkowie. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i wymagały pomocy medycznej. Kierująca toyotą kobieta i kierujący volvo mężczyzna zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, ustalając szczegółowe okoliczności zdarzenia.


(fot. lublin112, nadesłane Tomasz)
2016-12-30 20:02:50

Zobacz również

24 komentarze

 1. jechałem tamtędy 20min wcześniej. Dało się wyczuć, że robi się ślisko. Nikt nie zapitalał. Wszyscy jechali spokojnie, bez brawury. Niejednego tam już poobracało.

 2. Trzeba przyznać, że gościu od Volvo powinien był zmienić sobie oponki na zimowe. Jeśli na zdjęciach są zimowe oponki to z kolei wyraźnie widać, że nie ma tam bieżnika. Łyse oponki z tyłu pojazdu, jakaś prędkość i mamy rezultat. Dobrze że żadnego pieszego nie potrącił podczas tego poślizgu.

 3. Oby nie skończył jak ‚ szybki i wściekły’ który przed świętami opuścił ten świat, właśnie gdzieś w tamtym miejscu

 4. czyli wychodzi na to ze kierujaca zawinila???

 5. Zaczynam lubic ten zakret, najlepszy bat na idiotów za kierownicą ?

 6. Durna naklejka na starym frędzlu świadczy o intelygencji kierowcy . Jełop gnał i rozwalił auto i zranił niewinnych ludzi.
  I zamieścić mnie to!

  • Zgadzam się-coraz częściej widuje się bolidy z lat dziewięćdziesiątych pooklejanych jak walizka Cejrowskiego.Jakaś moda wśród małolatów zainspirowanych serią filmów?Czy porostu próba upiększania swojej wiekowej maszyny?Czemu ma to służyć?Bo raczej nie podniesieniu mocy wysłużonej już maszyny…

 7. jakaś nowość Volvo ,czy zawsze musi być Audi ,Volkskwagen i oczywiście BMW ??? chyba co drugi na mieście to taki Niemiec

 8. Najgorzej, że taki pajac musi napompować sobie ego dużą prędkością, po czym przywali w niczemu winną osobę i skasuje jej pół samochodu a co gorsza uszkodzi zdrowie. Powinien ją spłacać na dużą sumkę, równowartość samochodu co najmniej, bo po takiej stłuczce samochód tej kobiety stracił duuużo na wartości.

  • Stracił dużo na wartości? Tutaj spokojnie będzie szkoda całkowita. A jak dobrze zakręcą to można wyrwać niezłe odszkodowanie i nie takim autem będzie jeździła. I tego życzę tej pani. Zdrówka dla wszystkich.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności