Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volvo wjechało w peugeota. Kierowca był pijany

Pomimo groźne wyglądającego zdarzenia, na szczęście nikt nie został poważnie ranny. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zderzenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 22:45 na ul. Partyzantów w Piaskach, znajdującej się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 837 Piaski – Żółkiewka. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: volvo i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volvo jechał w kierunku ul. Lubelskiej. Na prostym odcinku drogi zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Volvo zatrzymało się dopiero ok. 150 m dalej, zaś peugeot uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Trzem osobom podróżującym peugeotem udzielono pomocy medycznej. Na szczęście okazało się, że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał kierować volvo i doprowadzić do zderzenia. Znajdował się on pod znacznym wpływem alkoholu.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

(fot. lublin112)
2017-06-04 01:50:18

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:
Volvo wjechało w peugeota. Kierowca był pijany

15 komentarzy

 1. „Nowe ostrzejsze przepisy dla pijanych” a oni i tak mają to gdzieś…

  • Nichc schię nchie schało, opchona mi spchadła z fechlgi tchylko, zachraz zachłożę.

  • Dopóki nie będzie konfiskaty samochodów, to nic się nie zmieni. Zakazy, nakazy i kary, to te moczymordy mają głęboko w doopach. Dopiero, jak nie będzie miał czym, to nie pojedzie nawalony, jak szpadel.

   • Bardzo trafny komentarz!

    Podpisuję się pod tym, bo odbieranie prawa jazdy nic nie pomoże. Tak swoją drogą, kto ma w tym interes??!! Hmmmm…. To taka tykająca bomba, bo i tak wsiądzie ponownie za kółko, jeśli będzie miał do czego wsiadać.

    Konfiskata i wysokie kary pieniężne. Oby tylko taki pijak nikogo nie posadził na wózku czy co gorsza, nie zabił.

 2. Do pieca z takimi…

 3. kupie to volvo w cenie złomu

  • „Pijaczek płakał jak sprzedawał” 🙂 Podejmujesz się zregenerować tę felgę, czy jednak wypieniężysz się na „nową”?

 4. pójdzie siedzieć ?

 5. Jeśli winny wypadku nie jest skoligacony z żadną z elit nietykalnych, to ma nieźle przechlapane, bo zdaje się, że weszły już w życie te obiecywane zaostrzenia przepisów.

 6. Z tym polem masz racje ale ja jestem zdania ze wiezienie to jest bezsensu dla pijanych czy tych co nie maja prawa jazdy. Bo przykladowo komus zabrali 2 lata temu prawo jazdy i na trzezwo go zlapali to hmm po co wiezienie . Prace spoleczne za friko . Skoro lublin placi tyle kasy za sprzatanie itp . Niech 20 osob w Lublinie codzienie po 8 godzin pozbiera papierki to za 3 miesiace bezxie miasto czyste. Skoro miasto wydaje tyle kasy na koszenie zieleni , nastepna partia prac spolecznych . W USA ludzie mowia ze 30% rowow przy drogach wykopala koparka a 70% wiezniowei w latach 60-80.

 7. Pikak za kierownicą to tak jak psychpata z nożem takich ludzi powinno się izolować. Rozumiem ze alkoholizm to choroba ale żeby w takim stanie prowadzić pojazd. Mam nadzieję że pójdzie siedzieć bo takich kierowców trzeba eliminować ze społeczeństwa.

 8. No faktycznie jak trafi do więzienia będzie super …. i co mamy go utrzymywać z podatków ? więzienia są pełne alimenciarzów i jeszcze moczymordy niech dołączą a my zapierniczajmy na nich !

 9. myślałem, że volvo… to zwykły babski samochód… Faceci wybieraja Focusa…
  Kierowiec nie dość, że „baba” to jeszcze pijana „baba”…

Z kraju