690 680 960

Volkswagen wpadł do rowu i uderzył w skarpę. Kierowca trafił do szpitala

Wczoraj po południu w Aleksandrowie pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17 w Aleksandrowie w powiecie biłgorajskim. Policjanci interweniujący ma miejscu zdarzenia ustalili, że 35-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen jadąc od miejscowości Smólsko Duże w kierunku Aleksandrowa zjechał na lewy pas jezdni, a następnie w przydrożny rów i uderzył w skarpę.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierowca tłumaczył policjantom, że został oślepiony przez światła pojazdu jadącego z naprzeciwka. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

35-latek był trzeźwy. Policjanci ustalili, że pojazd, którym kierował nie posiadał aktualnych badań technicznych. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

68-121353

68-121354

2018-02-07 08:54:01
(fot. Policja Biłgoraj)

14 komentarzy

  • Tak jest!! Tylko czołgiem wszędzie przejedzie, nawet z zamkniętymi oczami. A samochodem, który ma zamarznięte wszystkie szyby – nie.

 1. B. Lacharz (też człowiek)

  Dobrze, że istnieją takie rowy i skarpy, które mogą posłużyć za hamulec awaryjny, bo ddzieżby, ach, gdzie mógł On dojechaj?

 2. to wina Szydło ….

  • Co ma piernik do

   PZPR=PO=LIBERAŁOWIE=ZŁODZIEJE-POLACY soboie poradzą z tą patologią i nie będzie juz prywatyzacji na rzecz odszkodowań . Michnik kiedyś powiedział”Polacy to stado baranów”.Jak byś znał historię i nie interpretował po swojemu to byś nie pisał bzdur.

 3. od Lublina na wschód to już Ukraina

  Przecież taki strucel nie przejdzie badania technicznego z pozytywnym wynikiem
  to jak miał mieć ważne takie badanie

 4. Wiocha która ma ponad 12 km. długośći

 5. Bimer dziadu spieprzaj z drogi jak jadę swoim M3

 6. skrzywił się zabytek

 7. macius pierwszy

  powiem tak.. jezeli beda kopac rowy na poboczach ok 150cm jak to sie obecnie dzieje to kierowcy po zwyczjnym wpadnieciu w poslizg , ominieciu jakiegos zwierzecia itp znajdzie sie w tym rowie gdzie praktycznie przy takim uderzeniu czeka go smierc lub kalectwo.jeszcze niedawno narzekano na przydrozne drzewa teraz mamy niewiem po jaka cholere tak glebokie rowy. Moze ktos zna odpowiedz

 8. Województwo Lubelskie

  Odpowiedz zna projektant geodeta co nie widział jak wyglada dana trasa za to mapę ma w paluszku i to małym

 9. Tomcio Paluszek

  Mapę ma w małym… paluszku?! I co jeszcze tam ma?

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas