Volkswagen nie miał tablicy rejestracyjnej, w pojeździe było czuć zapach marihuany

Zwrócił na siebie uwagę policjantów tym, że nie miał tablicy rejestracyjnej na pojeździe, którym się poruszał. W trakcie kontroli mundurowi znaleźli marihuanę.

W czwartek na ul. Północnej w Białej Podlaskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volkswagen. Auto nie posiadało tablicy rejestracyjnej.

27-letni mężczyzna siedzący za kierownicą zachowywał się bardzo nerwowo, a w aucie czuć było zapach marihuany. Mundurowi postanowili sprawdzić zarówno auto jak też 27-latka.

W schowku pojazdu znajdował się metalowy młynek, a w nim susz roślinny. Oprócz tego były tam inne akcesoria. Wszystkie przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana.

27-latek usłyszał wczoraj zarzut. Odpowiadał będzie za posiadanie środków odurzających. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Nie miał tablic to nie ma OC , czy UFG ruszy tylek w tej sprawie i dosoli ćpunowi?

  • Co Ciebie interesuje brak OC u kogoś? Nie ma to zapłaci z własnej kieszeni za spowodowane szkody. Pozostaje jedynie życzyć komornikom skuteczności w egzekwowaniu długów.
   Poruszanie się bez OC to wykroczenie czy przestępstwo – nie wiem nawet, ale na bezpieczeństwo ruchy drogowego to nie ma żadnego wpływu, albo nawet mieć wpływ niekorzystny, bo świadomość zabezpieczenia finansowego za spowodowanie kosztów może zmniejszać nawet poziom ostrożności.

  • „Nie miał tablic to nie ma OC…”
   Serio?!
   Od kiedy?! 🙂
   „Auto nie posiadało tablicy rejestracyjnej.”
   JEDNEJ tablicy rejestracyjnej…

 2. Co w tej białej się dzieje?!! Jak nie na rowerze jedzie podlewać marychę to pali i jeździ…. Normalnie jak w Holandii jeszcze trochę….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew