Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na ulicach Lublina

Od dzisiaj pojawią się utrudnienia z przejazdem na ul. Diamentowej w rejonie przebudowywanego wiaduktu. Z kolei na ul. Szmaragdowej zostanie zamknięty wjazd od ul. Jana Pawła II.

Od dzisiejszego poranka zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ul. Diamentowej. Zostaną zajęte dwa pasy ruchu pod wiaduktem kolejowym – lewy i środkowy jadąc od ul. Wrotkowskiej w kierunku ul. Jana Pawła II.

Ruch będzie odbywał się prawym pasem. Po zakończeniu prac przy powyższym etapie (23-26 sierpnia) będą wprowadzane zajęcia dwóch pasów ruchu prawego i środkowego najpierw na jezdni prowadzącej do ul. Jana Pawła II, a następnie na jezdni przeciwnej.

Od godzin porannych będą trwały roboty przy wymianie sieci ciepłowniczej w ul.Szmaragdowej. Zostanie zamknięty wjazd w ulice Szmaragdową od strony ul.Jana Pawła II.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Prosimy nie robić zatorów drogowych by komunikacja miejska nie miała opóżnień . Zalecany objazd do Gęsiej przez Zęborzyce , Strzeszkowice , Konopnice . Mapa dostępna w google .

  2. czy to prawda że lgbt+ roznoszą zaraze hiv ?

  3. Podpis(Wymagane) E-mail (wymagane)

    Tylko w mieście rządzonym przez Żuka jest możliwe dwukrotne zamykanie przejazdu w jednym punkcie drogi w przeciągu kilku miesięcy. Tylko w mieście rządzonym przez żuka jest możliwe trzymanie ludzi w takich korkach. Gdzie tu ekologia?! Dziękujemy Panie Żuk jesteśmy z Pana bardzo dumni!

Z kraju