Utrudnienia w ruchu na ulicach Lublina

Od dzisiaj pojawią się utrudnienia z przejazdem na ul. Diamentowej w rejonie przebudowywanego wiaduktu. Z kolei na ul. Szmaragdowej zostanie zamknięty wjazd od ul. Jana Pawła II.

Od dzisiejszego poranka zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ul. Diamentowej. Zostaną zajęte dwa pasy ruchu pod wiaduktem kolejowym – lewy i środkowy jadąc od ul. Wrotkowskiej w kierunku ul. Jana Pawła II.

Ruch będzie odbywał się prawym pasem. Po zakończeniu prac przy powyższym etapie (23-26 sierpnia) będą wprowadzane zajęcia dwóch pasów ruchu prawego i środkowego najpierw na jezdni prowadzącej do ul. Jana Pawła II, a następnie na jezdni przeciwnej.

Od godzin porannych będą trwały roboty przy wymianie sieci ciepłowniczej w ul.Szmaragdowej. Zostanie zamknięty wjazd w ulice Szmaragdową od strony ul.Jana Pawła II.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

4 komentarze

 1. Prosimy nie robić zatorów drogowych by komunikacja miejska nie miała opóżnień . Zalecany objazd do Gęsiej przez Zęborzyce , Strzeszkowice , Konopnice . Mapa dostępna w google .

 2. czy to prawda że lgbt+ roznoszą zaraze hiv ?

 3. Podpis(Wymagane) E-mail (wymagane)

  Tylko w mieście rządzonym przez Żuka jest możliwe dwukrotne zamykanie przejazdu w jednym punkcie drogi w przeciągu kilku miesięcy. Tylko w mieście rządzonym przez żuka jest możliwe trzymanie ludzi w takich korkach. Gdzie tu ekologia?! Dziękujemy Panie Żuk jesteśmy z Pana bardzo dumni!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7185zł 1.16%
  • GBP 5.2369zł 0.63%
  • EUR 4.5027zł 0.68%
  • CHF 4.136zł 0.77%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika