Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Utrudnienia w ruchu na trasie Piaski – Chełm. Doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym (zdjęcia)

Na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Stołpie występują utrudnienia w ruchu. W rejonie stacji paliw doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 16 w miejscowości Stołpie w powiecie chełmskim, na trasie Piaski – Chełm. Jak nam przekazano zderzył się tam dwa pojazdy – ciężarowy DAF z osobowym seatem. Do zdarzenia doszło na wyjeździe ze stacji paliw.

Obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Na miejscu pracują policjanci trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Utrudnienia w ruchu na trasie Piaski – Chełm. Doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu na trasie Piaski – Chełm. Doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym (zdjęcia)

(fot. nadesłane Grzegorz)

18 komentarzy

 1. jak oni to srobili tamna trasie calt czas wypadki jak na krasnik

 2. Cwaniak z osobówki pewnie chciał być sprytniejszy i wciąć się obok ciężarówki, która jego zdaniem nie dość szybko włączała się do ruchu.

 3. Co tak pochopnie. Zaczekajmy na opinię fachowca . Chwilę będzie zajęty mo myje gary i podłogę.

 4. Spowiednik Frania

  Spokojnie! Franciszek przyjdzie to Wam wszystko wyjaśni ze szczegółami oraz kiedy był wymieniany olej w naczepie.

 5. Typowy kieroffca zawodowy z lewego pasa skręcał w prawo… szkoda, że nie patrzy w te swoje 20 lusterek to może by zobaczył tą osobówke.

  • TĘ osobówkę…
   Takim zestawem musi „założyć”, inaczej naczepa poszłaby w rów.
   Wie o tym każdy przeciętnie rozgarnięty kierowca, ale zawsze się trafi jakaś mameja…
   (informacyjnie: nie jestem kierowcą ciężarówki)

  • No to głąb mobilny z seata pośpieszył -na warsztat z zapaskudzoną i śmierdzącą bielizną .

 6. Ty głąbie .. Takie auto ma martwa strefę. Gdzie kierowca nie widzi nic. Wsiądź do czegoś takiego to narobisz w majtki nie ruszając z miejsca. A wątpię nawet żebyś potrafił to zrobić. To nie,,maluch”trochę trzeba mieć pojęcia.,, Kierofca to z,, ciebie,, bo pewnie za jajka papiery dostałeś..

  • jak nie ogarniasz jazdy to się nie pchaj – to już wiadomo skąd tyle wypadków z udziałem tirówców. Potrafi ruszyć i wielki zawodowiec

  • To nie star 200, we współczesnych ciągnikach ta strefa została dość zredukowana, i osobówka się raczej nie „schowa”. Podejrzewam, że podjechał pod lewą stronę (tak musiał, żeby naczepy w rowie nie zostawić) i bardziej skupiał się na tym, żeby wychwycić chwilę wolnego, żeby wyjechać i nie spodziewał się, że mameja mu się podstawi.
   Wina kierownika z ciągnika, ale jakby osobówką jechał kierowca, a nie posiadacz prawa jazdy, to wiedziałby jak postąpić.

  • Doczytaj głąbie analfabeto . Pisze że chodzi o głąba z seata .

 7. Lepiej pajacu sprawdź sobie ile wypadków powodują kierowcy tirów a ile osobówek a później cokolwiek dopiero się wypowiadaj.

 8. typowy Znawca z osobówki, przecież jak ciężarówka nie jedzie przy prawej krawędzi to pewnie chce mnie puścić, bo przecież jak jadę swoim golfem czy innym Bolesnym Miętoleniem Wała to nie zachodzi.
  Nauczeni zostali zdać prawo jazdy nic pozatym. prawa fizyki jakiekolwiek??? a co to, przecież jak jedzie „TIR” a ja jestem koło przjescia to mogę iść. AMEBY UMYSŁOWE Z OSOBÓWEK.

 9. Jeden pas do skrętu w lewo czy prawo i koniec tematu

Z kraju