690 680 960

Utrudnienia w ruchu na krajowej 17 po zderzeniu busa z ciężarówką

Od ponad dwóch godzin występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 17 po zderzeniu ciężarówki z busem. Jedna osoba ucierpiała, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12 w Wólce Orłowskiej na drodze krajowej nr 17, na odcinku pomiędzy Zamościem a Krasnymstawem. Zderzył się tam dwa pojazdy – bus oraz ciężarówka.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-08-10 14:19:03
(fot. OSP KSRG Izbica Bartek Skrzypek)

6 komentarzy

 1. Dzisiaj podobna ciężarówka jechała po drodze powiatowej środkiem ulicy na zakręcie w ostatniej chwili udalo mi się uniknąć zderzenia. Kolejny smarfoniarz internetowiec. Pora zakupić wideo-rejestrator.

  • Niemożliwe, większość twierdzi, że tylko baby gapią się w telefon podczas jazdy ?

  • Moze Ty baranie jechal przy osi jezdni i w ostatniej chwili sie zorientowales ze sie nie miniecie

   • Kolego jak on w zyciu nie jezdzil nizym wiekszym niz swoj polonez to skad moze miec pojecie o jezdzie czyms wiekszym… takiemu w zyciu nie przetlumaczysz.
    Zobacz na opis… TIRY NA TORY… buahahahaha nawet nie wie co to znaczy TIR. lol

 2. Właśnie się odezwali szeryfowie dróg. Gdy się onanizujecie to też trzymacie w ręce smartfona z odpalonym fejsbuniem? Właśnie tak dochodzi do wypadków. Śmiejcie się dalej. Nie wiem co w tym śmiesznego. Jak by były TIRy na torach to moglibyście sobie spokojnie siedzieć na necie i oglądać głupoty. A reszta normalnych ciężarówek by jeździła po drogach. Szkoda że nie mam nagrania byście się smiali deawoo tico byście się nie wyrobili.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas