MAZDA NIGHT RUN LUBLIN

MAZDA NIGHT RUN LUBLIN, czyli nocna niespodzianka, którą szykuje dla mieszkańców Lublina i okolic dealer Mazdy Matsuoka Motor. We wrześniu w oficjalnych komunikatach pojawią się informacje o premierze NOWEJ MAZDY CX-5. Agresywny i śmiały wygląd od razu sprawia, że w samochodzie można się zakochać. Do tego dużo nowej technologii usprawniającej jazdę i bezpieczeństwo sprawiło, że samochód jeszcze dobrze nie pojawił się w salonach, a już powstały kolejki chętnych na jego zakup. Z okazji premiery lubelski salon postanowił zorganizować nietypową imprezę do udziału, w której zaprasza wszystkich entuzjastów sportu, biegania i dobrej zabawy.

MAZDA NIGHT RUN to nocny bieg ulicami miasta, mający start i metę w sercu Parku Ludowego w Lublinie przy Amfiteatrze. W sobotę od godziny 19:00 Park Ludowy wypełni się dobrą muzyką i sportowcami, którzy będą ze sobą rywalizować w dwóch kategoriach: sztafeta 2 x 3 km oraz bieg na 6 km. Jednak impreza nie jest skierowana wyłącznie do zaawansowanych biegaczy. Jest to wydarzenie w którym można spokojnie przyjść i bawić się przy muzyce do późnych godziny nocnych. Organizator zapowiada wiele atrakcji, niespodzianek oraz konkursów dla wszystkich obecnych. Oczywiście wisienką na torcie będzie premiera nowej Mazdy CX-5, którą będzie można poznać bliżej.

W przypadku Mazda Night Run nie chodzi wyłącznie o zdrowy styl życia, ale także i pomoc. Udział w biegach jest płatny: 15 zł. Cały dochód z imprezy trafi do Lubelskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt www.schronisko-zwierzaki.lublin.pl Każdy kto przyłączy się do biegu może liczyć na pakiet startowy: woda, posiłek energetyczny oraz kilka niespodzianek.

Zatem zapraszamy, wszystkich entuzjastów sportu i dobrej zabawy.
Data: 09.09.2017 (sobota)

Start: godzina 19:00
Miejsce: Park Ludowy w Lublinie (Amfiteatr)
Dołącz na Facebooku i bądź na bieżąco – https://www.facebook.com/events/134958167104505
Zapisy na bieg oraz więcej informacji na: www.mazdanightrun.pl

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

I Mistrzostwa Polski w Płukaniu Lubelskiego Bursztynu oraz Piknik Naukowy z okazji Dnia Dziecka
Zaprośmy dziką przyrodę do miejskiego środowiska
Muzyczny koniec tygodnia z Chatką Żaka
Lubelski Marsz Rotmistrza Pileckiego
Spacer z przyrodnikiem nad Zalewem Zemborzyckim