Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uszkodzone auto, groźby i jazda po alkoholu. Sąsiedzka awantura zakończona zatrzymaniem

Policjanci z Włodawy zatrzymali 42-latka, który groził zniszczeniem mienia swojej sąsiadce. Mężczyzna wyjeżdżając samochodem uszkodził jej pojazd, a do tego kierował samochodem w stanie nietrzeźwości.

W minioną środę wieczorem policjanci z Włodawy przyjęli zgłoszenie o sąsiedzkiej awanturze w Dubecznie. Mężczyzna przekazał, że jego sąsiadka awanturuje się i zarzuca mu zniszczenie samochodu, a co więcej chce od niego wyciągnąć pieniądze za zniszczenia, których nie było. W związku z powyższym żąda pomocy.

Na miejscu mundurowi ustalili, że 29–latka zwróciła uwagę swojemu sąsiadowi, że wyjeżdżając samochodem zarysował jej auto. Ten jednak zaprzeczał i groził, że teraz to dopiero on może jej auto zniszczyć. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 42-latka ponad 1,7 promila alkoholu..

Mężczyzna został zatrzymany i trzeźwiał w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych włodawskiej komendy. W czwartek usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i kierowania gróźb karalnych. Odpowie też za popełnione wykroczenie. Wkrótce sprawą mężczyzny zajmie się sąd.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Brajanek (ten od Dżesicy)

  Wkrótce sprawą mężczyzny zajmie się sąd, odpowie tam za popełnione wykroczenie, a potem wróci „do siebie” i będą żyć w zgodzie, długo i szczęśliwie.

  • Jeszcze pewnie będzie chciała by ją wychędożył. Jeszcze dzieci z tego będą. Klasyczna polska katolicka rodzina będzie!!! I rosół w niedzielę!!!

 2. Był spokój, gdy menel jeździł rowerem. Nikomu nie zawadzał. Za bardzo szkodliwy społecznie nie był. To nie. Trzeba było na rowerzystów nałożyć takie mandaty, że taniej i bezpieczniej wychodzi latać po wsi po pijaku starą aŁdicą.

 3. Brawo on. Brakuje tylko żeby był poszukiwany do odbycia kary .

 4. włodawa i okolice to patologia

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Tak dokładnie,nie ma znaczenia czy to katolik,czy agnostyk czy ateista.Alkohol jest dla ludzi mądrych, wiedząc , że jest nawalony pijany ,trzeba było po cichu załagodzić sprawę z sąsiadka ,a nie dzwonić na policję