Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uszkodził szyby w witrynach i drzwiach, straty to prawie 9 tys. złotych. Wandal był pijany

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 21-latka, który powybijał szyby w witrynach i drzwiach punktów handlowych w Krasnymstawie. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na łączną kwotę niemal 9 tysięcy złotych.

Do uszkodzenia szyb w witrynach oraz drzwiach punktów handlowych doszło w miniony wtorek w nocy. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że wandal na ulicy Poniatowskiego bez powodu wybija szyby. Na miejscu interweniował policyjny patrol.

Kiedy mundurowi przyjechali w rejon zdarzenia zatrzymali młodego mężczyznę. Próbował on jeszcze uciekać, ale bezskutecznie. Szybko został zatrzymany. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw. W chwili zatrzymania młody mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Zatrzymany trafił na komendę. Usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na łączną kwotę prawie 9 tysięcy złotych. 21-latkowi grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

(fot. Policja Krasnystaw)

8 komentarzy

 1. Nie zdążył do Zamościa na szczęście…

 2. W sumie dobrze, szklarz zarobi monterzy zarobią interes kwitnie a chłopaczyna na wczasach sobie odpocznie 🙂

  • a myslisz ze ma kase na pokrycie strat nie sadze

  • Szklarz nie zarobi, monterzy nie zarobią… bo choć mogli (i nawet chcieli ) jeszcze pracować to bardziej im opłacało się przejść na emeryturę.
   I tym sposobem Polska gospodarka jest krajem biednych emerytów i młodszych pracujących, których nie stać ani na dziecko, ani tym bardziej na mieszkanie. Ani nie mają nawet z czego oszczędzać na mieszkanie, bo kilkadziesiąt % ich wynagrodzenie idzie na właśnie na emeryturę wspomnianego szklarza, montera…

   • Kocopoły prawisz, widziałeś ile osiedli w Polsce powstało, to kto kupuje te mieszkania kosmici?

 3. Szanowny Panie Franiu
  Prosze spróbować kupić mieszkanie na rynku pierwotnym przy ul Jantarowej lub innej w tej okolicy . Zaznaczam kupić , a nie wynająć . Życzę powodzenia

 4. Te wieśniaki to mają nawalone we łbach

Z kraju