Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uszkodził kilka zaparkowanych pojazdów i sygnalizator. Jego wyczyn został zarejestrowany na nagraniu (wideo)

Parczewscy policjanci zatrzymali nastolatka, który uszkodził kilka zaparkowanych pojazdów oraz sygnalizator świetlny. Jeden z jego „wyczynów” został zarejestrowany na nagraniu.

Parczewscy policjanci na początku stycznia otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu sygnalizatora przy jednym ze skrzyżowań w Parczewie. Na miejscu interweniował patrol, który po pościgu zatrzymał 17-latka z gminy Parczew. Jak się okazało, nastolatek zdemolował sygnalizator w rejonie skrzyżowania ulic Lubartowskiej i 11 Listopada.

Jak ustalili mundurowi, to nie jedyny wybryk chuligański 17-latka. W krótkim odstępie czasu w ciągu jednej nocy wpłynęły także zgłoszenia o uszkodzonych pojazdach zaparkowanych na jednym z osiedli. Sprawca w pojeździe marki Opel wybił przednią szybę i urwał lusterko. W zaparkowanym nieopodal mercedesie i citroenie także pourywał lusterka i kopniakami uszkodził karoserię.

Jak się okazało wszystkie te zdarzenia łączy jeden sprawca. Podczas poszukiwań wandala policjanci dotarli do nagrań, na których widać mężczyznę demolującego pojazdy. Okazało się, że jest nim właśnie 17-latek zatrzymywany wcześniej do uszkodzenia sygnalizatora.

Mieszkaniec gminy Parczew trafił do policyjnego aresztu. Na swoim sumieniu ma zniszczenie sygnalizatora i dwóch pojazdów oraz uszkodzenie karoserii opla astry, do którego doszło w grudniu ubiegłego roku. W tym przypadku zgubił go ślad buta, który pozostawił na masce i na dachu samochodu.

Łączne straty pokrzywdzeni właściciele wycenili na kwotę ponad 8,5 tysiąca złotych. Nastolatek usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia i za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem. Kodeks karny za to przewinienie przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Uszkodził kilka zaparkowanych pojazdów i sygnalizator. Jego wyczyn został zarejestrowany na nagraniu (wideo)

Uszkodził kilka zaparkowanych pojazdów i sygnalizator. Jego wyczyn został zarejestrowany na nagraniu (wideo)

(fot. wideo Policja Parczew)

9 komentarzy

 1. 10 batów na du.ę nauczyłoby go rozumu (proponuję na wykonawców kary właścicieli uszkodzonych aut, zrobią to na pewno rzetelnie)
  plus oczywiście kara pieniężna i zwrot kosztów napraw samochodów

 2. przewraca się PISuarom w głowie , myślą ,że wszystko im wolno , 500+ się skończyło ? chcą sądy opanować by byli bezkarni a jak nie nie to Duduś ich ułaskawi i taka to polityka

 3. takie cos tylko tlen marnuje bo to czlowiek!!! za daleko rozumiane by bylo

 4. Jakikolwiek komentarz nie zmieni patologi.
  Tylko strach u chołoty moźe zachamować patologię.

 5. Nagrywać można było, ale żeby wykonać telefon na 997 lub 112, to już za trudne?

 6. I dalej mi opowiadajcie bajki że trzeba dawać rodzicom 500+, bo to oni mają pracować niby na moją emeryturę…

 7. Co ma matołku 500 plus twoich starych do Twojego pustego łba? twoich specjalnie z małej.