690 680 960

Uszkodzenie rury z gazem przyczyną interwencji strażaków. Wstrzymano ruch pojazdów (zdjęcia)

W Hrubieszowie przed południem przy jednej z ulic doszło do uszkodzenia rury z gazem. Na miejscu pracują służby ratunkowe, ulica została wyłączona z ruchu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 11:00 w Hrubieszowie przy ulicy Uchańskiej. Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP wpłynęła informacja o uszkodzeniu rury gazowej średniego ciśnienia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja, a także pracownicy pogotowia gazowego.

Do uszkodzenia rury gazowej doszło podczas wykonywania prac ziemnych przez operatora koparki. W bezpośrednim sąsiedztwie, w którym doszło do awarii znajdują się sklepy, lokale usługowe oraz budynki jednorodzinne. Działania zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na wytyczeniu strefy bezpieczeństwa na czas prac pracowników PGNiG.

Wstrzymany został ruch samochodów na ulicy Dwernickiego, Grotthusów, Uchańskiej i Grabowieckiej. Prace przy rurociągu w celu zlikwidowania zagrożenia wykonuje pogotowie gazowe. Na miejscu policjanci kierują na wyznaczone objazdy. W rejonie zdarzenia mogą nadal występować utrudnienia z przejazdem.

(fot. PSP Hrubieszów)

Jeden komentarz

  1. PGNiG ???? 🙂 Słyszą że dzwonią…

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej