Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Usłyszeli zarzuty za posiadanie marihuany

Opolscy kryminalni zatrzymali mieszkańca gminy Łaziska. Mężczyzna posiadał kilkadziesiąt gramów marihuany, co więcej udzielił narkotyku mieszkańcowi gminy Karczmiska.

W środę policjanci z Opola Lubelskiego ustalili, że 39-letni mieszkaniec gminy Łaziska w miejscu zamieszkania może posiadać środki odurzające.

Kryminalni podczas przeszukiwanie pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę natrafili na torebkę foliową z zawartością blisko 40 gramów marihuany.

Co więcej mężczyzna w ostatnim czasie udzielił 24-letniemu mieszkańcowi gminy Karczmiska susz marihuany. Policjanci przeszukali pomieszczenia zajmowane przez 24-latka, gdzie odnaleźli kilka gramów narkotyków.

Obu mężczyznom przedstawiono zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznali się do zarzucanych im czynów oraz złożyli wyjaśnienia.

Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

3 komentarze

  1. Zatrzymano bardzo groźnego przestępcę. Od razu czuję się bezpieczniej, a alkoholicy recydywiści dalej jeżdżą bezkarnie samochodami z 5 zakazami.

  2. Proszę mi wyjaśnić jaka jest szkodliwość społeczna posiadania zielska, że tak bezwzględnie należy zglebić „posiadacza”?

Z kraju