690 680 960

Uprawa konopi indyjskich w kanale samochodowym. Policjanci zatrzymali dwóch braci (zdjęcia)

Kryminalni z Chełma i Świdnika na terenie gminy Rejowiec Fabryczny w jednym z garaży ujawnili uprawę konopi indyjskich w kanale samochodowym. Mundurowi zatrzymali dwóch braci w wieku 31 i 36 lat.

Policjanci z Chełma i Świdnika w środę, podczas przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Rejowiec Fabryczny, w kanale samochodowym w garażu natknęli się na uprawę konopi indyjskich.

Policjanci zabezpieczyli ponad 20 roślin i ponad 100 gramów gotowego suszu. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali mieszkających tam dwóch braci w wieku 31 i 36 lat.

W czwartek mężczyźni zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja Chełm)

10 komentarzy

 1. Sądzić palić niesprzedawac mordeczki hehe

 2. Piekny mały Botanik

 3. Zastanawia mnie jak są namierzane takie uprawy?

  • Koledzy pomagają.

  • Albo ktoś sprzedał albo rachunki za prąd bardzo podskoczyły.

  • Wystarczy powiedzieć jednej osobie, zamawiac nasiona na swoje adresy jak i szukać sprzętu taniego na aukcjach gdzie często skonfiskowany sprzęt jest wystawiany ponownie na np. Olx gdzie jeśli ktoś go kupi to juz mają namiar na przyszłość żeby nie spłoszyć nikogo i nie karać za nic. Poczekają a wtedy więcej paragrafów

 4. Do Ona bo sąsiad podpierda sąsiada za kasę.

 5. Co to znaczy kryminalni.

 6. A może firma od nasionek raportuje ?

 7. No ciekawe roślinki na wegu, świecić cefelami ciepłymi na floo czyli kwitnienie. Nie popisali się, wieje amatorką.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas