Umówiła się z poznanym przez portal erotyczny mężczyzną, została okradziona. Sprawca wpadł, gdy wrócił po telefon

Przyjechał do poznanej za pomocą portalu erotycznego kobiety, kiedy ta zasnęła zabrał z jej mieszkania cenne przedmioty i uciekł. Zorientował się jednak, że zapomniał swojego telefonu. Kiedy wrócił, został zatrzymany przez policjantów.

W nocy ze środy na czwartek lubelscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży, do jakiej doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta. Zgłaszająca wyjaśniała, że za pośrednictwem portalu erotycznego poznała mężczyznę, z którym przez pewien czas prowadziła korespondencję. W końcu zaprosiła go do siebie.

Jak tłumaczyła 30-latka, po jej zaśnięciu mężczyzna splądrował mieszkanie zabierając gotówkę, laptopa oraz telefon komórkowy. Co więcej zdjął nawet z jej szyi łańcuszek, a z palców pierścionki. Kiedy się obudziła, mężczyzny już nie było.

W pewnym momencie okazało się, że sprawca kradzieży zostawił swój telefon komórkowy, który po przyjściu na spotkanie podłączył do ładowarki. Mężczyzna również się o tym zorientował i postanowił wrócić po swoją własność. Wpadł prosto w ręce funkcjonariuszy.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci znaleźli przy 38-latku marihuanę. Mieszkaniec gminy Niemce został przewieziony do komisariatu. Niebawem zostaną mu przedstawione zarzuty dokonania kradzieży oraz posiadania środków odurzających.

(pixabay.com – zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

37 komentarzy

 1. PISuary się gorszą ha ha

 2. Umawianie się na seks nie jest przestępstwem i nic wam do tego a że facet okazał się śmieciem to już inna kwestia . Pobzykał za darmo to jeszcze okradł ; jak taki margines to lepiej kobieto się zbadaj bo on z tego zapewne żyje .

  • Jestem za. Niech dziewucha zacznie od głowy.
   Wstyd by mi było na policję dzwonić z czymś takim. Ale pewnie wyzwolona feministka-jak coś się dzieje trzeba dzwonić po policjantów-głownie zafajdanych,złych mężczyzn.

 3. Don Huan di Carpio san Eskobar

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika