Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Związkowa: Wjechał oplem wprost przed autobus. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dzisiaj po południu na jednym z najbardziej kolizyjnych skrzyżowań w Lublinie znów doszło do wypadku. Tym razem samochód osobowy zderzył się z autobusem.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 14 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Bursaki samochód osobowy zderzył się z autobusem komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Bursaki zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym ulicą autobusie linii nr 17.

W wyniku zderzenia pojazdów, dwie osoby podróżujące autobusem doznały obrażeń ciała i przetransportowano je do szpitala. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Szczegóły zdarzenia ustalają teraz policjanci.(fot. lublin112, nadesłane -Michał, Adam, Tomasz, Marcin – DZIĘKUJEMY!)
2016-05-17 19:32:58

7 komentarzy

 1. hehe jednego z sosnowca mniej dawac dalej i walic tylko nie lubelskie firmy 🙂

  • Sosnowiec ma litery SO, a SM to Mysłowice 😛 Nie wystarczy naskrobać komentarz w necie, trzeba jeszcze umieć z niego korzystać – jeśli w głowie brak wiedzy 😀

   • no to kolego wpadles bo przewozy w naszym miescie prowadzi firma Irex Sosnowiec a nie Myslowice i nie chodzi mi o rejestracje autobusu tylko o firme widzisz jak malo wiesz pozdrawiam

 2. Coś nie widać hejtu na kierowcę osobówki jakby to była wina kierowcy autobusu to by że 300 komentarzy negatywnych było. Ot cała elita internetu jak ich problem dotyczy (przecież każdy tu komentujący to mistrz kierownicy) to ogólnie wszystko ok, każdemu się może zdarzyć, ale jak już kogoś innego to wyścig kto lepszy tekst wymyśli.

  • Bo autobusami ponoć jeżdżą zawodowcy, a nie ludzie z łapanki. A struktura zatrudnionych kierowców w tej firmie jest też bardzo ciekawa…

 3. antyk zmień lekarza ten cię oszukuje

 4. Nie pisz „życzliwy” jak nie wiesz o co kaman. Firma Irex jest z Sosnowca. Wielki wyzysk