Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Związkowa: Wjechał mazdą na skrzyżowanie, zderzył się z kią

Po raz kolejny na skrzyżowaniu ul. Związkowej i Bursaki zderzyły się dwa auta. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się dwa samochody osobowe: mazda i kia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mazdą mężczyzna jechał ul. Bursaki od strony ul. Do Dysa. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu kią, który poruszał się ul. Związkową w stronę al. Spółdzielczości Pracy. Doszło do zderzenia obu aut.

Jedna osoba wymagała interwencji medycznej, jednak jak nas poinformowano, mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń ciała i został opatrzony na miejscu. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.
62

60

(fot. lublin112)
2018-06-11 18:29:46

6 komentarzy

  1. Niech postawią na wszystkich skrzyżowaniach sygnalizację świetlną, ale nie na takich też pustaki potrafią wycedzić.

  2. Tam zawsze wyjezdzaja na styk i pchaja się na chama…

  3. Faktycznie rondko by sie tam przydało i zwolniło tych co Związkową gnają !!!Ciężko tam wyjechać to jeszcze ścieżkę przed skrzyżowaniem zrobili!!!

  4. Szlabany! Jak w Świdniku! Jaka różnica czy LU czy LSW.

  5. to skrzyżowanie MUSI zostać w jakiś sposób przerobione, czy rondo, czy światła ale tam nie ma tygodnia bez dzwona

Wiadomości z info112