Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Wspólna w Lublinie zamknięta dla ruchu

Do środy zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ul. Wspólna w Lublinie na odcinku od ul. Pawiej do Robotniczej. Kierowcy powinni korzystać z objazdów.

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy poruszający się ul. Wspólną w Lublinie. W poniedziałek rozpoczęły się tam kolejne prace związane z prowadzoną przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji inwestycją. Chodzi o budowę sieci kanalizacji sanitarnej z włączeniem jej do istniejącego kolektora sanitarnego.

W dniu dzisiejszym ruszyło układanie nawierzchni asfaltowej. Ponieważ prace wykonywane są na całej szerokości ulicy, konieczne było jej wyłączenie z ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Pawią po przejazd pod ul. Dywizjonu 303. Dojazd do ul. Robotniczej możliwy jest od ul. Długiej przez ul. Żurawią lub Wilczą.

Ul. Wspólna ma być zamknięta dla ruchu pojazdów do środy 29 maja. Jednak jak nas poinformował wykonawca, faktyczny czas prowadzenia prac uzależniony będzie od warunków pogodowych.

(fot. Google Street View)

Jeden komentarz

  1. mam piosenkę dla pani posłanki Muchy od jej kolegów, którzy wyjeżdzają do europarlamentu ” nie pucz kiedy odjadę ” hehehehehe

Z kraju