Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Samsonowicza: Marihuana w bmw. Zatrzymano dwóch mężczyzn

W nocy z wtorku na środę funkcjonariusze lubelskiej drogówki znaleźli w aucie zaparkowanym przy ul. Samsonowicza 6 gramów marihuany. Zatrzymano dwóch mężczyzn.

Policjanci podjechali pod zaparkowany na ul. Samsonowicza samochód. W środku siedziało dwóch młodych mężczyzn. Policjanci przystąpili do skontrolowania auta. W czasie przeszukania jeden z mężczyzn zachowywał się nerwowo, co sprawiło, że mundurowi nabrali większych podejrzeń. W wyniku szczegółowej kontroli odnaleźli ukryte pod deską rozdzielczą auta narkotyki.

Dzisiaj o godz. 00:15 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie przy ul. Samsonowicza skontrolowali samochód marki bmw. W pojeździe znajdowało się dwóch młodych mężczyzn w wieku 21 i 22 lat. Podczas kontroli samochodu mundurowi odnaleźli woreczek foliowy z zawartością środków odurzających. Łącznie zabezpieczono ponad 6 gramów marihuany. Dwaj mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia i ustalenia właściciela marihuany – informuje kom. Renata Laszczka-Rusek z biura prasowego Komedy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Zgodnie z art.62 ust.1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wkrótce wideo z akcji zatrzymania.

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo