Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Północna: Wbiegła wprost pod fiata, trafiła do szpitala

Jak niebezpieczny jest brak rozwagi na drodze przekonała się dzisiaj mieszkanka Lublina. Poza przejściem dla pieszych wbiegła wprost przed samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 17:30 na ulicy Północnej w Lublinie. Pomiędzy ul. Kosmowskiej a Ducha doszło do potrącenia pieszej. Jak nas poinformowano, kobieta przebiegając na drugą stronę jezdni, w miejscu gdzie nie ma przejścia dla pieszych, wybiegła zza stojących w korku pojazdów i została potracona przez jadący w kierunku Czechowa samochód osobowy.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe oraz policja. Piesza została przetransportowana do szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy. Lubelscy policjanci ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia.

Przez blisko godzinę, w miejscu wypadku były spore utrudnienia w ruchu .

Ul. Północna: Wbiegła wprost pod fiata, trafiła do szpitala
Ul. Północna: Wbiegła wprost pod fiata, trafiła do szpitala

(fot. nadesłane)
2014-11-13 23:01:24

12 komentarzy

 1. Według mnie, to seicento ma wpisane w dowodzie rejestracyjnym samochód ciężarowy 😉 małe przekłamanie w artykule, a byłby większy dreszczyk emocji w tytule gdyby było prawidłowo napisane 😉

 2. jaki ty głupi jesteś aż mi cię szkoda miał miejsce wypadek a ty sobie kpisz i jaja robisz

  • … ale kratka jest wiec cieżarówka seicento. Szkoda kobitki ale co zrobisz jak mózg wyparował.

  • marcin – a według Ciebie co ma robić?
   Czy płacz w obie garście, strata apetytu, czy bezsenność przez miesiąc była by właściwszym zachowaniem?
   To, że ktoś ma inne zdanie nie oznacza, że jest głupszy od Ciebie i nie jest powodem, żeby go nazywać głupim.

 3. no jak ktoś jest pustakiem, to tak niestety się dzieje… ludzie – piesi – zanim postawi się nogę na drodze, należy upewnić się, czy nie nadjeżdża samochód i nie ważne, czy to jest przejście, czy też nie, bo przepisy przepisami, ale wszyscy wiemy jak jest. Za dużo mówi się o prawach pieszego, przez to takie „święte krowy” sądzą, że można założyć kaptur na łeb i nie rozglądając się zupełnie, wejść na zebrę, BO ON MA PRAWO…. Ludzie…. A przepisy są do d…, bo jeżeli jest dwupasmówka, to kierowca jadący zgodnie z przepisami, czy też inny „dżentelmen” zatrzymuje się przed przejściem bez świateł, żeby ustąpić pieszemu, to moim zdaniem „wystawia go”, bo „święta krowa” lezie i nie patrzy, czy drugi kierowca się zatrzyma, a różnie bywa. Lepiej przejechać spokojnie, a „święta krowa” niech poczeka minutę, aż samochody przejadą i wtedy też na spokojnie sobie przejdzie.

 4. złamas kutany - polski

  Popieram „kier” – Ludzie! Co z tego, że macie PRAWO, jak zgodnie z tym PRAWEM wylądujecie w szpitalu gdzie niedouczeni lekarze „zasegragują” Was do stanu stabilnego.
  Tyle wtedy z tego Waszego PRAWA pociechy, że zakłady pogrzebowe będą mieć przerób, a „dobrodzieje” „cołaski”.

 5. Tyle że jest dużo takich przejść gdzie „minuta” zmienia sie w kilkanaście .Jak nie wymusisz zatrzymania sie przejeżdżających to możesz stać aż ze starości wykorkujesz .Gdyby tak też kierowcy nie jeździli jak święte krowy tylko przestrzegali przepisów ze mają obowiązek umożliwić przejście pieszemu to by mniej ludzi pchało sie na chama na przejścia .Czasem warto wziąść dupe w troki i pochodzić pieszo zeby zobaczyć problem z drugiej strony .

 6. Macie słabe informacje to był facet nie kobieta i nic takiego mu sie nie stalo. Ps. Kierujacy fiatem.

 7. Nawiązując do wcześniejszych komentarzy, czy fiat rzeczywiście był ciężarowy?
  -)

Wiadomości z info112