690 680 960

Ul. Podzamcze: Zderzenie dwóch autobusów, 17 najechała na 18

W poniedziałek po południu w Lublinie doszło do zderzenia dwóch autobusów komunikacji miejskiej. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 15 na ul. Podzamcze. Na oczekujący autobus linii nr 18, przed skrzyżowaniem z al. Tysiąclecia, z impetem uderzył autobus linii 17. W wyniku zderzenia oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Z autobusu linii 18 m.in. wypadła tylna szyba a w 17 został uszkodzony cały przód pojazdu.

Na miejscu interweniował Nadzór Ruchu MPK. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Autobusy zakończyły swój bieg na przystanku w pobliżu ul. Cerkiewnej.


2014-09-01 17:28:05
(fot.lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. Czy kierowca stracił uprawnienia jak to teraz nakazują wytyczne milicjantów ?

  • Za co? Pijany był? Wyprzedzał na ciągłej i przejściu dla pieszych? Jechał 120 na 50-tce? Nie. Zwyczajnie nie dostosował odległości i prędkości. A najpewniej zagadał się z pasażerami. Premia poleciała na 100%, może i posada.

   • Obywatel Ciapciak

    Jeśli dopuścić myśl, że zagadał się z pasażerem to należy dopuścić też myśl, że nie kto inny jak pasażerowie zawracają dupę kierowcy pierdołami w czasie jazdy dekoncentrując ich tym.

 2. Jak można wjechać w drugi autobus? nie mogę tego zrozumieć no chyba że kierowcy w autobusach pracują po 12 godzin ale to chyba niemożliwe.

  • a jak mozna samochodem osobowym wjechac w drugi samochod? czytasz czasem co piszesz?

  • W tej firmie to norma…

  • marku n – przepraszam, że z małej litery, ale skoro Ty sam tego nie dostrzegasz…
   Po Twoim komentarzu widać jak na dłoni i nieuzbrojonym okiem, że Ty tego nie pojmiesz, dopóki sam się nie zatrudnisz jako kierowca autobusu.
   Ostrzegam jednak, że tam głupich nie przyjmują.

 3. Niektórzy kierowcy lubią sie poruszać autobusami jakby to były samochody rajdowe, albo jakby starali się wyrządzić krzywdę podróżującym. Widać w końcu są tego efekty. Aż dziwne, że o tej porze nikomu nic się nie stało. Co to jest Nadzór Ruchu MPK? Takim sprawom powinna się przyjrzeć drogówka, bo ci panowie nie wieźli gnoju tylko ludzi.

  • Obywatel Ciapciak

   Nadzór Ruchu MPK dubluje funkcje policyjne.
   Kiedy był potrzebny to był, ale teraz w czasach kiedy GPS-y, monitoringi i sama policja pilnują kierowców bardziej niż oni samych siebie – Nadzór Ruchu jest zbędnym „wodotryskiem” w ZTM, obciążający kosztami utrzymania tej formacji i tak już zadłużone po uszy Miasto.

   • Chłopie – piłeś ? NIE PISZ głupot. Nadzór ruchu jest w MPK Lublin, a nie jak nakazuje logika w ZTM. A swoja drogą to nie jedyny przypadek marnowania naszych pieniędzy w MPK.

 4. Meteor… nazwanie ich 20-letnich gratów autobusami to nadużycie.
  Może „niezachowanie” a może hamulce zawiodły.
  To, że ZTM podpisał z nimi umowę na prowadzenie transportu miejskiego, to już granda.
  19-letnie Neoplany MPK są w dużo lepszym stanie, niż ich „flota” (a przypomnieć należy że dwa czy trzy już MPK wycofało i złomowało po wykryciu pęknięć w ramach).

 5. no tak scigacza z kp 2 tam juz nie ma to i nawet kolizje sie robia .. a teraz chlopak pewnie by ograna cos takiego w miedzy locie jak by zdzieral gromy za fajkarzami 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli