Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Nałkowskich: Ukradli koła, auto zostawili na cegłach. Kto widział złodziei?

Dzisiejszej nocy na osiedlu Nałkowskich doszło do kradzieży kół z auta marki BMW. Złodzieje pozostawili pojazd na cegłach, a w trakcie demontażu kół uszkodzili nadkola auta.

Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę przy ul. Nałkowskich w Lublinie. Złodziej lub złodzieje ukradli koła z auta marki BMW, stojącego na jednym z parkingów.

Cechy szczególne utraconych przedmiotów: felgi od wewnątrz oznaczone jako R.O.D DT, miały spolerowany rant, który niedawno został uszkodzony chemią do kół i wypłowiał, więc ranty są w plamy, jak na zdjęciach. Lakier na felgach był słabej jakości, jakby poprzecierany papierem ściernym. Wokół gniazd śrub był wyszczerbiony, dekielki były jakby z jakiejś gumy/kauczuku. Na wentylach chromowane kapturki i nakrętki. Na felgach były opony NANKANG 205/45r17 DOT 3714.

Złodzieje podczas demontażu kół uszkodzili m.in. nadkola pojazdu.

Właściciel apeluje do świadków kradzieży oraz osób, które zobaczą koła np. na giełdach, na portalach aukcyjnych, gdziekolwiek, o kontakt na nr. 509 272 782 lub pod numer alarmowy policji. Wszelkie informacje można przekazywać także przez naszą redakcję.

2016-07-06 07:22:28
(fot. nadesłane)

33 komentarze

  1. Chcieli mu uratować zycie . Bo tyle ostatnio wypadków z BMW

  2. Po 1. To nie jest ul. Nałkowskich. To ulica Wapowskiego, a widoczne na zdjęciu bloki to adres ul. Samsonowicza. 😉

  3. miałby kołpak nie miał by problemu

    • Nie uważasz tego za głupie? Całe życie będziesz sie chował i bal ze ktos cos ukradnie? Powinno byc tak ze jeżeli ktos cos ma to dla innych jest to nietykalne. Eliminacja ludzi którzy kradną i nie potrafią żyć w społeczeństwo powinna byc non stop, po to zebym ja mogl mieć felgi ciagle na aucie a nie jeździć na kolpakach, a inni nie bali sie o portfel czy telefon.

  4. do odbioru na żeglarskiej razem z katalizatorem lub na targu przy aldiku 3 miejsce

  5. Ładne BMW, coraz mniej zadbanych e36tek na naszych drogach.

  6. To już nie można mieć alu bo co kradną niech się do roboty wezmą złodzieje jeb……

  7. 150 zł na złomie max! Nikt tego i tak by nie chciał. Wiejskie koła z XIX. Tyle w temacie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo