690 680 960

Ul. Mełgiewska: Najechał na trolejbus. Miał ponad 3 promile

Przed godz. 22 pod wiaduktem na ul. Mełgiewskiej kierujący samochodem ciężarowym uszkodził trakcję trolejbusową. W wyniku tego spadła ona na jezdnie.

Na leżące elementy trakcji wjechały dwa pojazdy. Przed wiaduktem zatrzymał się również trolejbus linii nr 155. Po chwili w jego tył uderzył samochód osobowy marki renault. Jak opowiadali nam świadkowie kierujący renault megane wysiadł z auta i chwiejąc się na nogach, nie bardzo potrafił zrozumieć co się stało.

Ze względu na podejrzenie, że kierujący możne być pod wpływem alkoholu została wezwana policja i Nadzór Ruchu MPK. Przypuszczenia sprawdziły się. Po przebadaniu kierowcy renault alkomatem okazało się, że w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu..

Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie zderzenia nikomu nic się nie stało. Dwa pasy w stronę centrum są w tej chwili zblokowane. Ruch odbywa się prawym skrajnym pasem.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej