690 680 960

Ul. Kunickiego: Przejazd na czerwonym świetle zakończony wypadkiem

Dwie osoby trafiły do szpitali po wypadku jaki miał miejsce na ul. Kunickiego w Lublinie. Wciąż są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę tuż po godzinie 21 na ulicy Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Dywizjonu 303 zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący fordem jechał ul. Dywizjonu 303 od strony ul. Krańcowej zaś kierujący peugeotem ul. Kunickiego od strony Abramowic. Na skrzyżowaniu, pomimo działającej sygnalizacji świetlnej doszło do zderzenia pojazdów.

W wyniku zderzenia peugeot obrócił się wokół własnej osi zaś ford uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby, kierowca peugeota oraz pasażerka forda, zostały przetransportowani do szpitali.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że przyczyną wypadku było zignorowanie czerwonego światła przez jednego z kierujących. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)
2015-03-22 22:54:22

14 komentarzy

 1. znowu wina Tuska

 2. MASAKRA-Wypadki były , są i będą . Rozumiem nieszczęśliwy zbieg okoliczności Ale gdy dochodzi jak w tej sytuacji ? . O czym ludzie myślą , gdy jadą swoimi gablotami?.

  • Centrum Szczerzenia Resztek Uzębienia

   O czym ludzie myślą , gdy jadą swoimi gablotami ? – Po niektórych tępych gębach widać, że taki nie myśli o niczym, ale zdarzają się przypadki np. karmienia piersią dziecka, poprawianie makijażu,(rozmowa przez telefon to dla wielu standard), myślą jak trafić do nowej agencji towarzyskiej, ale bywają też tacy którzy się modlą i to tak żarliwie, że nie tylko zapominają o Bogu, ale i o bożym świecie.
   I dobrze się dzieje, że nie wycięto jednak wszystkich przydrożnych drzew (jak chciał pan Hołowczyc) i dostawiono trochę słupów mogących służyć za hamulce awaryjne.

  • O czym myślał kierujący peugeotem,bo to on przejechał na czerwonym świetle i wpadł w forda który wyladowl na słupie. W imię czego mają cierpieć pasażera forda, jechali zgodnie z przepisami na zielonym świetle.

 3. Uwaga do centrum!

  Wiosna przyszła, okaż więcej życzliwości ludziom wokół siebie. Inaczej sam z tym wrogim nastawieniem na coś wpadniesz.

  • Swiadek wypadku

   proponuję temu Panu z peugeota rolki sobie kupić. jak nie odróżnia światła czerwonego od zielonego, przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobi!!!

 4. Dlaczego w skodzie sa zamazana tablice rej. przecież to auto służbowe policji

 5. Jak podaje policja sprawca wypadku ma na swoim kącie już nie jedno takie wykroczenie. Szkoda ze nasze polskie prawo toleruje takich bezmózgowców.!!!!!!!! Oby prawo jazdy nie zostało zabrane jedynie na rok i ten idiota odpowiedział przed sądem za to co się wydarzyło. Koniec z debilizmem takich ludzi.!!! Na stos z nimi i do piachu 😉 DEVIL.!!!!!!!!!

  • prawo jazdy powinno zostać zabrane dożywotnie. Pan daltonista niech się na hulajnoge przesiadzie…..niech się zacznie modlić o to żeby nigdy los jego i jego rodziny tak nie doświadczył jak tych biednych ludzi z forda.

 6. Absolutny bezwzględny prawdziwy

  Ja uważam, żeby daltonista na jakieś badania dla niedołężnych poszedł bo nie dość ze sobie krzywdę robi to i niewinnym osobom. Byś może ma jakieś swoje problemy przez co chce zwrócić czyjąś uwagę lub po prostu jest wyrachowanym gnojkiem który myśli ze jest panem i władcą świata przez co nie liczy się z innymi ludźmi oraz zasadami panującymi w ruchu drogowym

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas