Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Krochmalna: Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z oplem. Dwie osoby trafiły do szpitala

W czwartek rano na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 7 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe – renault i opel.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kobieta jadąca renaultem ul. Krochmalną w kierunku centrum doprowadziła do zderzenia z oplem, którego kierowca jechał od strony ul. Wrotkowskiej.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie wypadku odbywał się z utrudnieniami. W chwili obecnej nie ma już problemów z przejazdem. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

IMG_20170601_075045_837

IMG_20170601_075300_851

2017-06-01 07:54:48
(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. Kolejna upośledzona ,taczkę dać do prowadzenia ,a nie auto …pozabierać im prawo jazdy

  • Kolejny upośledzony, przecinków stawiać nie potrafi, kolorownki rysować a nie do kometarzy…maturę takim odbierać

   • Goń sie podwójny krzyżyku pało pisząca nie na temat młocie internetowy — co nie zmienia faktu że baba była ślepa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, wystarczy przecinków ośla łąko ?

    • pałą to chyba codzinnie po łbie dostajesz, młotem to matkę możesz potraktować, a i za mało przecinków wsiurze

 2. A co to są „kolorownki” ? Bo w słowniku nie mogę znaleźć 🙂 Nie wiem tylko, jak Pani mogła tego dokonać. Przecież jadąc Krochmalną w kierunku centrum jedzie się bezkolizyjnie, jedyne na co trzeba uważać, to autobusy zjeżdżające do zatoczki …

 3. Warto sprawdzić, czy jadąc nie miała przy uchu komórki. Tyle o tym się mówi a mimo to coraz częściej widzę jak paniusie za kierownicą radośnie gaworzą o pierdołach nie patrząc dokąd ich wiezie ten pojazd.

 4. Przejeżdżam tedy co najmniej raz dziennie. na 10 samochodów zatrzyma się na stopie czasem 1 a czasem żaden. Co dzień powinna stać tam policja i dawać mandaty bo ludzie nie widzą tam znaku STOP albo nie wiedzą co on oznacza.

 5. Plastikowy wychodek

  Jechałem, widziałem i oczywiście to czysty przypadek, że Pani miała tablicę rejestracyjną LUB, powtarzam to czysty przypadek 😀

 6. Akurat znak stop w tym miejscu znacząca zwiększył korki nie poprawiając w zaden sposób bezpieczeństwa.Natomiast jak słusznie zauwazył Bartek S albo redakcja pomyliła się pisząc skąd kto jechał, no chyba ,że przyjeli PL Dworcowy za centrum albo kobieta dokonała tego czego jeszcze nikomu przed nią na tym skrzyżowaniu się nie udało

 7. To jest rondo-skrzyżowanie specjalne sponsorowane przez wszystkie zakłady blacharskie z Lublina oraz bliższych i dalszych okolic. Już teraz wiadomo skąd miasto ma tyle kasy na nowe drogi.

  • głównym udziałowcem profitów (tj. rozgłosu i sławy) jest pobliski, mieszczący się na ul. Grochmarnej, Zażond gruD i ostuW.
   Czekamy na wypowiedź żecznika, że z rądem wszystko jest OK-tylko ludzie jeździć nie umiom.

 8. To rondo jest planowane do przebudowy i słusznie, ale ta przebudowa ma polegać na wybudowaniu skrzyżowanie poziomowego, przy czym jadąc ul. JP II w kierunku ul. Diamentowej ma być zakaz skrętu w lewo z ul. JP II w ul. Krochmalną. Wtedy zacznie się cyrk komunikacyjny na skrzyżowaniu z ul. Wrotkowską. Wszystkie te kolizje przeniosą się na to skrzyżowanie. Można teraz, bez przebudowy z milionowymi kosztami, wykonać zakaz skrętu z ul. JP II w ul. Krochmalną i będzie ten sam efekt.