Przy ul. Jantarowej powstanie osiedle Leśne Zacisze

Na lubelskim Węglinie przy ul. Jantarowej powstanie nowe osiedle. Leśne Zacisze ma być gotowe w 2016 r.

Przed nowym rokiem ruszyła budowa osiedla Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej w Lublinie. I etap inwestycji może być już realizowany, ponieważ inwestor – Willowa II – posiada pozwolenie na budowę. Wstępnie pierwszy etap inwestycji ma być gotowy na drugą połowę 2016 roku.

Osiedle usytuowane będzie przy ul. Jantarowej w południowej części Węglina. Wkrótce w tym rejonie pojawi się również nowa szkoła podstawowa i miejskie przedszkole.

Jak informuje inwestor, zaletą tego miejsca jest dobre połączenie z innymi częściami Lublina, a ścieżki rowerowe, zlokalizowane w rejonie tej arterii ułatwiają podróże również tym osobom, które wolą ekologiczne rozwiązania i często korzystają z jednośladów.

Osiedle będzie się składać z kameralnych, czteropiętrowych budynków z lokalami o powierzchni od 36m2 do 82m2. W budynkach dostępne również będą lokale użytkowe. Ceny mieszkań będą się wahać od 174 tys. zł za te najmniejsze do 405 tys. zł za mieszkania o powierzchni 82 m2. W rejonie osiedla powstanie także plac zabaw oraz alejki spacerowe.

Inwestor Willowa II realizował osiedla m.in. przy ul. Onyksowej, Poligonowej, Koralowej, Tarasowej, Kaskadowej, Relaksowej oraz Lucyny Herc w Lublinie.

2015-01-02 11:05:24
(grafika Willowa II)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. zawiedzeni mieszkańcy

  omijajcie zakup mieszkania u tego Dewelopera – usuwanie usterek gwarancyjnych trwa już 6 rok ……

 2. Tak se myślę (co i mnie się zdarza jak nie mam co robić), że gdybym chciał ze swojej emerytury (a jest nie mała) chciał kupić najtańsze z oferowanych mieszkań, to niewiele jedząc i chodząc w ciuchach z MOPSu, musiałbym jeszcze żyć grubo ponad życzoną mi setkę.

 3. Leśne Zacisze? Dzięki temu, że pendolino nie zakłóci spokoju? Tylko zwykłe osobowe i towarowe zadudnią za oknami.

 4. a kto chciałby mieszkac w takich pudlach, wygladaja tak samo jak te z głebokiej komuny. Czyzby jeszcze tamci architekci zyli

  • Z tym że w pudłach z głębokiej komuny da się mieszkać (pomijając zarządzające spółdzielnie). W tym czymś już niekoniecznie.

 5. Fajnie się zapowiada. Przytulnie i ciekawiej niż inne bloki na tym osiedlu.

 6. Najgorszy i najbardziej stronniczy serwis informacyjny w mieście LUblin teraz pisze o blokach stawianych w polu. Ile za to zapłacił „willowa2”? Bo gdyby to miało mieć formę artykułu niesponsorowanego to napisalibyście również o innych budowanych tam „osiedlach”.

  • Jak zauważyłeś szanowny Czytelniku, piszemy o wszystkich większych inwestycjach budowlanych w mieście. Nie tylko o tym osiedlu pisaliśmy, tak więc radzimy powstrzymać się od nagłej egzaltacji i zagłębić się w analizę tematów na stronie. A co do pierwszego zdania tego komentarza – zawsze można zmienić lekturę serwisu – przecież jest tyle dostępny stron informacyjnych w sieci piszących o Lublinie. A co do komentarza szanowny Czytelniku podaj argumenty do swojej tezy – bo póki co puszczasz w eter hejterski komentarz bez pokrycia w argumentach. Miłego dnia i serdecznie pozdrawiamy!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021