Ul. Jana Pawła II: Zderzenie trzech pojazdów, w tym autobusu komunikacji miejskiej
11:42 08-08-2016

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 11 na ul. Jana Pawła II, na odcinku pomiędzy ul. Nadbystrzycką a ul. Filaretów. W rejonie przejścia dla pieszych, na pasie w kierunku ul. Filaretów, zderzyły się trzy pojazdy, dostawczy bus, osoby fiat i autobus komunikacji miejskiej. Po zderzeniu jeden z pojazdów uszkodził sygnalizator świetlny.
Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna, policja oraz Nadzór Ruchu MPK. Dwa pasy w kierunku ul. Filaretów są nieprzejezdne. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.
Zdjęcia z miejsca wypadku przesłał nam nasz Czytelnik Gabriel – Dziękujemy!
Galeria zdjęć





2016-08-08 11:31:22
(fot. nadesłane Gabriel, Mariusz)
Kogo wina?
Kto wypina – tego wina!
jakoś ten autobus stoi daleko od zatoki wiec nie widzę tu winy mpk?? Wiec o co sie kłócicie barany?? to małe coś wjechało w tył mpk to jego wina a ten bus to nie wiem co przyswirowal