Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Jana Pawła II: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu citroena z audi

We wtorek po południu na ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia citroena z audi. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 15 na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Romantyczną. Kierowca pojazdu marki Audi, podczas skrętu w lewo w ul. Romantyczną doprowadził do zderzenia z samochodem marki Citroen, poruszającym się w kierunku ul. Filaretów.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jedna osoba podróżująca audi została przetransportowana do szpitala.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu. Częściowo nieprzejezdny jest jeden pas w kierunku ul. Filaretów. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

DSC06292

DSC06287

DSC06288

21 komentarzy

 1. Za chwilę osoby, które wylosowały prawo jazdy na loterii będą krzyczeć, ze tam koniecznie trzeba światła postawić !!!

  • he, są wcześniej światła dla pieszych, także można przejechać nawet furmanką bez używania bata, he

  • Co tu krzyczeć? Jest Ałdi = jest wypadek, i wszystko w temacie.

   • To samo można powiedzieć o innych markach typu ” jest BMW jest wypadeczek -.-’

 2. Tak zarzadzaja ruchem ze korki takie ze nie wiem co. Brawo policja

  • brawo Roman!!! To może powiedz nam jak powinni zarządzać ruchem w godzinach szczytu. Co by nie zrobili to i tak będą korki.

 3. .. i k … dlatego trzeba było zająć dwa pasy ruchu ??!! i zakorkować tą część miasta ??

  • To trzeba było się przyjrzeć, że i tak dwa pasy zastawione były przez uszkodzone pojazdy. Policyjnym zostawili tylko parę metrów wcześniej, żeby było widać co jest grane.

   • sam się przyjrzyj, można było spokojnie przejechać dwoma, no ale jak ktoś potrzebuje 2 metry z lewej wolnego i 2 metry z prawej no to problem…..

    • A policjant i technik będą uważać czy taki mistrz jak Ty co się pcha na siłę im po nogach nie przejedzie.

 4. Rybka rules

 5. jechałem tamtędy niestety

  a wystarczyło zepchnąć rozbitki na pobocze i 2 pasy by były przejezdne. Ale po co niech reszta ludzi stoi w korku aż pod Lubellę

  • Masz napisane, że była osoba pokrzywdzona więc nie można ot tak sobie zepchnąć samochodów. Pora sobie kodeks przypomnieć.

   • To poczytaj kodeks Dymin. Jak jest osoba ranna to do przyjazdu Szanownej Policji samemu nie możesz usunąć pojazdów. Ale policja dokumentuje szybko wypadek i powinna jak najszybciej przywrócić ruch. Ale po co ?

    • Widocznie dalej dokumentowali. Już nie bądź mądrzejszy od ludzi którzy się tym zajmują na codzień. Nie będą ściągać uszkodzonych samochodów od razu, bo jaśnieksiąże raczy sobie przejechać.

  • Po Lubellę? Korki były już na Nowym Świecie..

 6. Ogarniecie się lubelskiej policji jest tragiczne. Byle jaka stłuczka i zakorkowane jest pół miasta. Cały Nowy Świat, Kunickiego, Krochmalna, Diamentowa, Blokują 2 pasy z trzech. 4 godziny im zajmuje badanie nie wiem czego. Przecież wiadomo kto wymusił pierszeństwo. Nad czym tu dumać tyle czasu. Zrobić zdjęcia i usunąć pojazdy. I tak jest za każdym przy byle jakim wypadku na Jana Pawła. Ale co tam kobieta sobie wraca sobie z pracy z dwójką dzieci z tyłu to co nie może sobie postać w korku przez 2 godziny w gorący słoneczny dzień. Można by było pokierować ruchem na dwóch, trzech skrzyżowaniach wcześniej ale po co. Przecież kochana Policja ma inne ważniejsze zadania. Ręce opadają. Nawet najmniejsza stłuczka ich przerasta organizacyjnie.

  • Miasto. Korki to normalne. Jak upał przeszkadza to się auto z klimatyzacją kupuje. W dzisiejszych czasach i w aucie za 1tys trafia się klima

 7. Jan Bon Dżowi

  Zgadzam się z Panią Kasią powyżej . Miałem nieszczęście stania przez ponad godzinę w tym korku od praktycznie wiaduktu na Kunickiego przez cały Nowy Świat , a kiedy zobaczyłem przyczynę tego korka , to pomimo złości ze zmarnowanego czasu, paliwa, itp. roześmiałem się widząc przyczynę korka. Dwa pasy zajęte, snujący się policjanci obojętni na wpychających się zewsząd kierowców – tragedia! W cywilizowanym kraju policja blokuje po porostu wcześniejsze skrzyżowania kanalizując ruch na objazdy- i po sprawie.

Wiadomości z info112