Odnaleziono kolejny ze skradzionych w weekend samochodów. Auto stało w lesie

Jak już informowaliśmy, w miniony weekend w naszym regionie skradzione zostały trzy samochody. Drugi z nich udało się właśnie odnaleźć.

W przeciągu ostatniego weekendu, w naszym regionie skradzione zostały trzy samochody: dwa Fordy S-Max w Lublinie oraz Suzuki Vitara w Biłgoraju. Informacja o tym, trafiła do każdego policjanta w województwie. Funkcjonariusze na odprawach otrzymali m.in. marki skradzionych aut, ich nr rejestracyjne oraz kolory.

Dwa ze skradzionych aut udało się już odzyskać. Pierwszy, jeszcze w niedzielę po południu, dostrzegli funkcjonariusze z Ryk. Podczas patrolowania ulic, zauważyli na terenie jednego z osiedli forda. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych okazało się, że jest to właśnie skradzione w Lublinie auto. Pojazd został zabezpieczony i po wykonaniu niezbędnych czynności zwrócono go właścicielowi.

Drugi z pojazdów, również w niedzielne popołudnie, zauważyła biłgorajska policjantka. Tego dnia miała wolne, więc wybrała się na wycieczkę w rejon zalewu miejskiego „Bojary”. Jej uwagę zwrócił stojący w lesie samochód. Funkcjonariuszka natychmiast rozpoznała skradzione przed kilkoma dniami auto. Poinformowała o tym fakcie dyżurnego i zabezpieczyła pojazd przed dostępem osób postronnych. Warte ponad 13 tys. zł Suzuki Vitara także wróciło już do właściciela.

Wciąż poszukiwane jest trzecie auto, skradziony nocy z 11 na 12 maja z ul. Turkusowej w Lublinie biały Ford S-Max o numerze rejestracyjnym LU 372FL. Samochód miał zamontowany hak holowniczy. Charakterystyczne może być dyskretne logo w kształcie rombu francuskiego salonu – pod znaczkiem TDCI na tylnej klapie. Na przedniej szybie pojazd nie miał naklejki homologacyjnej. VIN pojazdu: WF0SXXGBWSAG39788.

Za wskazanie miejsca postoju właściciel wyznaczył wysoką nagrodę. Informacje o pojeździe należy przekazać policji lub poprzez naszą redakcję.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-05-16 15:10:28

Zobacz również

3 komentarze

 1. kolego od białego forda, daj policji namiary na tego co Ci go sprzedał i dobrzy byłoby go pośledzić trochę.

 2. Jak by policjanci odnaleźli pojazd po służbie to mogli by liczyć na wysoka nagrodę z poprzedniego artykułu w tej sprawie
  A tak musi im wystarczyć zwykłe dziękuję 😉

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online