Ul. Dzierżawna: Bili i dusili kobietę grożąc jej zabójstwem. Chcieli by zmieniła zeznania

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za brutalny napad na mieszankę Lublina. Napastnicy chcieli zmusić kobietę do zmiany zeznań.

Pod koniec ubiegłego tygodnia do mieszkającej przy ul. Dzierżawnej kobiety, wtargnęło dwóch nieznanych jej mężczyzn. Jeden z nich najpierw pięścią, a potem metalową rurką uderzył ją w głowę. Z kolei drugi zaczął ją szarpać a następnie dusić wykrzykując jednocześnie, że ją zabije.

Napastnicy chcieli w ten sposób wymusić na kobiecie zmianę zeznań, jakie złożyła w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów. Obecnie sprawa ta trafiła do sądu a kobieta rozpoznała jednego z napastników. Obaj mężczyźni po wszystkim wsiedli do samochodu i odjechali w nieznanym kierunku.

Powiadomieni o wszystkim policjanci rozpoczęli poszukiwania napastników. Kryminalni z III komisariatu w poniedziałek obu z nich zatrzymali. Okazali się nimi mieszkańcy Lublina w wieku 33 i 40 lat. Jeden z nich był kuzynem mężczyzny, którego rozpoznała kobieta do sprawy włamania. Co więcej, przy starszym z zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli narkotyki.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury i sądu. Wczoraj sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za próbę wywarcia wpływu na świadka oraz naruszenie jego nietykalności grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

2016-03-09 13:32:36
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

19 komentarzy

 1. Hahaha dobrze tak IMBECYLOM.

 2. bog wybacza Dzerżawna nigdy!!!!!!!!

  • wydusić to dziadostwo tam mieszkające, wytruć jak muchy muchozolem i zaorać

   • Tam też mieszkają porządni ludzie panie od muchozolu !!! Komentarz na poziomie – pogratulować !! Nie każdego stać na zmianę mieszkania w ‚lepszej’ dzielnicy.

  • Idź zanieś paczkę pomarańczy kolegom do więzienia lepiej. Dzierżawna to wam głupkom z recydywy nie wybaczy nigdy opinii jaką mieszkańcom robicie.

  • a ty co naćpałeś się jakiegoś g.wna, przecież poszkodowana jest z Dzierżawnej a nie agresorzy

 3. Niech zgadnę – adres dostali od naszego „wymiaru sprawiedliwości”?

 4. Tak tylko po nawet max tych 5 latach wyjdą znając życie i się zemszczą

 5. Zgadza się,bo oskarżony musi znać dane świadków.Takie niestety jest prawo,dlatego ja nie bawię się w świadkowanie.Teraz strach pomyśleć co będzie jak wyjdą,a na pewno sąd ich zaraz wypuści.

  • Swiadek moze sie podać animowo , a tak ba marginesie to sad nie musi podac danych światka

 6. Jaśnie Nam panujący prezydĘt marionetka ich ułaskawi

 7. spokojne lato bedzie chociaz…..niech sobie odpoczna tam…

 8. Zeby teraz nie odwiedzili kobiety kolejni kuzyni tego od włamania z kuzynami tych, którzy próbowali wymusić na niej zmianę zeznań dotyczących tego włamywacza.

 9. Tak kończy się gadanie z psami, teraz 3 złapali a reszta dokończy dzieło.Z drugiej strony jak już swoich okradają na dzielnicy to dobrzi idioci…

 10. Dobrze wam tak, myślicie, że jesteście nietykalni? Nie dosyć, że każdy z was – debile-recydywiści z Dzierżawnej tak myśli, to jeszcze bawić wam się w mafię, DEBILE, zachciało, hehe. Skończy się to, oby was pozamykali w tych więzieniach na zawsze, bo nie tylko takie rzeczy macie na sumieniu. I przez takich, jak wy, KRETYNI, Dzierżawna ma opinię, jaką ma. Czepcie się kolegów między sobą i swoim gronem, bo praktycznie każdy z was sprzedaje siebie nawzajem. A tacy mądrzy jesteście. NIE-pozdrawiam.

 11. Nieintresuj się

  Co wy sobie myślicie śmiecie że możecie pisać takie głupoty o naszej dzielnicy jak wy nawet nie wiecie jacy tu ludzie żyją. Niech ta osoba przyjdzie na naszą dzielnice jak mówi ze to jest DZIADOSTWO taki jest mądry przez internet karzdy tak sobie może a przyjdzie co do czego to każdy się boi . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Nie strasz, nie strasz, bo sie… . Nie strasz Dzierżawną nikogo, bo ci to słabo wychodzi. Jesteś kolegą tych idiotów kryminalistów z tej „pseudoOSADY”(hahah), to przestań się tu sadzić, bo widać, że sam jesteś mądry jedynie przez neta albo ewentualnie w grupie, jak razem rozmyślacie nad tym „co by tu dzisiaj skroić” lub „komu dać w mordę bez powodu”. A i „rozmyślacie”: to za duże słowo, bo gdzie u was szukać w ogóle myślenia, skoro jedyne co potraficie, to rzucić szkołę po podstawówce i pić piwo za nieswoją kasę. Powinni was wszystkich pozamykać i wtedy Dzierżawna nie byłaby dzielnicą ani cudów, ani wstydu. Tak, tak. Jedyne co przynosicie dzielnicy, to wstyd.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach