Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Droga Męczenników Majdanka: Kolizja dwóch aut na skrzyżowaniu

W środę rano na skrzyżowaniu ul. Grabskiego z ul. Droga Męczenników Majdanka doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały jedynie pojazdy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 9:30 na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Grabskiego. Kierujący fordem, podczas manewru skrętu w lewo w ul. Grabskiego doprowadził do zderzenia ze skodą poruszającą się od strony Świdnika.

Na miejscu interweniowała policja. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Nie było większych utrudnień w ruchu.

mmg1

2017-04-12 12:38:20
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Zaraz będzie kolejny film do kolekcji z tego miejsca… Czy miasta naprawdę nie stać na przebudowę sygnalizacji na tym skrzyżowaniu i uporządkowania ruchu w sposób bezkolizyjny? Ktoś ma tam zginąć, żeby ktoś coś zrobił w tym kierunku?

  • A czy tak trudno zastosować zasadę „nie widzę, to nie jadę”?

   • A widzisz przed sobą każde ziarenko piasku? Nie! Więc zachowaj się według zasady: nie widzę, nie jadę. Twoje komentarze młody mnie porazaja.. jakiego z siebie idealnego driver’a robisz na lublin112

    • Nie miałem nawet kolizji z własnej winy od ponad 20 lat (tyle czasu mam prawo jazdy kategorii B, ale jeździłem też i wcześniej sporo rowerem). Na pewno nie jestem ideałem, ale ziarenko piasku to ziarenko piasku… ta Śkoda jest „odrobinę” większa.

   • Kuba. Pooglądaj sobie swoje „nie widzę, nie jadę w praktyce” na tym skrzyżowaniu:

    http://www.lublin112.pl/tag/ul-sulislawicka/

    Nie zawsze to się sprawdza, bo kierowcy jadący tam na wprost często jadą za szybko, dlatego lepiej dla wszystkich byłoby zmienić tam organizację ruchu, ale to tylko moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.

    • To skrzyżowanie jest tam odkąd pamiętam (a pamiętam jeszcze czasy, gdy Grabskiego się jeszcze Bohaterów ORMO nazywała) i nigdy nie było tak źle, jak jest teraz. Jak jedziesz na ślepo, to zachowujesz się jak leming… i tak samo kończysz.

     • Z ciekawości sprawdziłem czym jest leming i nigdzie nie jest napisane, że potrafią jeździć na ślepo. Wiedziałeś?
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Lemingi
      Kiedyś trafi taki co mu się śpieszy, na późnym zielonym, który dociśnie gaz, żeby zdążyć, na takiego z pasażerem po prawej stronie, skręcającego w lewo, co mu się wydaje, że nic nie jedzie, dojdzie do uderzenia bocznego i będzie mało przyjemnie dla tego pasażera. Ty to skrzyżowanie znasz dobrze, dlatego sobie na nim poradzisz, niestety jak widać, jest sporo osób, które sobie nie poradzą.

      Za czasów, kiedy ta ulica się tak nazywała, jak piszesz, nie było takiego natężenia ruchu i tak ciasno jak dzisiaj. Kiedyś nawet świateł tam pewnie nie było, a teraz są. Po co? Skoro kiedyś nie były potrzebne.

      P.S. Potrafisz się wypowiadać bez obrażania innych? Czy to jedyny sposób w jaki się możesz dowartościować?

  • Połowa z mandatu za kolizje na tym skrzyżowaniu i pieniądze szybko się uzbierają 😉

  • Panie Kieliszek , czy po tylu apelach na temat tego skrzyżowania informował pan już jakieś jednostki zarządu dróg by zrobić porządną sygnalizację świetlną ? Czy czekamy na jaką tragedię ? Nie ma tygodnia by nie doszło do wypadku na tym skrzyżowaniu .

   • Kolizji masa, ale wypadku to nie pamiętam.
    Może do BOR złóż podanie o pracę? Słyszałem, że szukają takich, którzy za dużo nie myślą i jeździć też za dobrze nie potrafią – dziś znowu zaliczyli stłuczkę.