Ul. Droga Męczenników Majdanka: Chciał zawrócić taksówką na podwójnej ciągłej. Zderzył się z nissanem

Mandatem zakończył się manewr taksówkarza, który zawracał w miejscu do tego niedozwolonym. Poważnie uszkodzone zostały dwa pojazdy.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ulicą Lotniczą zderzyły się dwa samochody osobowe. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący volkswagenem mężczyzna, wyjeżdżając z postoju taksówek, nie bacząc na linię podwójną ciągłą, postanowił zawrócić. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku centrum nissanie. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Kierowcy uczestniczących w zdarzeniu aut byli trzeźwi. Policjanci ukarali sprawcę zdarzenia mandatem w kwocie 500 złotych. Otrzymał on również 6 punktów karnych. Przez godzinę w miejscu kolizji występowały utrudnienia w ruchu.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

2016-04-29 19:46:36
(fot. lublin112.pl, nadesłane Mateusz)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. Powinno mu zostac odebrane prawo jazdy i sprawa do sądu. Policjanci mieli prawo coś takiego zrobic, nie wiem dlaczego się nie zdecydowali. Chociaż nie jestem przeciwko policji, to tutaj mamy wzorcowy przykład nieprawidłowej interwencji.

  • kiedys jak byly egzaminy to przynajmniej wiedzielismy w ktora strone miasta jechac a teraz jak nie jeden zepchnie rowerzyste to drugi zabije czlowieka na przejsciu a trzeci jak widac dziekujmy ze nikogo nie wiozl

 2. Odezwali się nareszcie samozwańczy biegli sądowi i eksperci z zakresu komunikacji- g…..no się znacie popaprańcy-
  idźcie się napić kwaśnego mleka!!!!

 3. To wy lepiej po obserwujcie jak jeżdżą taksówki ALE Taxi, zero kierunkowskazów, wyprzedzanie na przejściach, liniach podwójnych ciągłych, skakanie po pasach itp. itd. niebawem filmik 🙂

  • nie tylko taksówkarze tak jeżdżą , dzisiaj byłem świadkiem jak Pani policjant tak sobie jeździła, zresztą wielu jest kierowców z bombowca.

 4. Jednym słowem: D.E.B.I.L. dobrze, ze sobie uszkodził auto tylko szkoda, że przy okazji komuś innemu.

 5. Może i popełnił błąd nie przeczę ale tak naprawdę to przez takich baranów co zamawiają taksówkę i chce ją mieć w 5 minut i ani minuty dłużej no i przez pośpiech jest jak jest .

 6. To u sałaciarzy norma. Zatrzymują się gdzie chcą, zawracają gdzie chcą… Bo przecież emeryt siada na taxi i wydaje mu się, że to lata 80 i jest wielkim kierowcą zawodowym i panem.

 7. Tego policjanta znałem i jego rodzinę znam matka Tomka S.codziennie jest na grobie syna na KALINIE A TEN ĆWOK ZŁOTÓWA MA SIĘ DOBRZE ?

  • Tylko nikt nie mówi ze policjant zapitalal przez miasto grubo ponad 100. Nawet nie wiesz dziadu co przeżył ten jak go nazwales cwok zlotowa. Na drugi raz baranie zastanow się co piszesz. Nie byłeś tam nie widziałeś to zlam ryj.

 8. Tydzień temu ,ta sama sytuacja w tym samym miejscu lebiega audi A6 z radia „zgred” .Miałeś dziadzia farta że się spieszyłem bo miałem zawrócić i w protezę przypier…. .Nie patrzy łachudra tyko wyjeżdża przed maskę i zawraca .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie