Tłumy Klientów na otwarciu salonu Impero Eksperci Łazienek

W sobotę 23 kwietnia miało miejsce oficjalne otwarcie nowego salonu z wyposażeniem łazienek Impero Eksperci Łazienek. Z tej okazji przygotowano liczne promocje i rabaty sięgające do -30%. Wszyscy Klienci byli częstowani lampką szampana, a w firmowym ogródku zorganizowano poczęstunek w formie grill.

W sobotę rano, w oczekiwaniu na otwarcie salonu, przed budynkiem zgromadziło się kilkadziesiąt osób, oczekujących z niecierpliwością na obejrzenie ekspozycji. W ciągu pierwszego dnia salon odwiedziło ponad 300 Klientów, a z kilkoma z nich udało nam się porozmawiać:

Z okazji otwarcia przygotowali liczne promocje. Udało mi się kupić wyposażenie łazienki w naprawdę dobrych cenach“ – relacjonował pan Tomasz.

Przymierzamy się wraz z mężem do wyposażenia naszego nowego domu, dlatego też w ostatnim czasie odwiedziłam chyba wszystkie lubelskie sklepy z wyposażeniem łazienek. Muszę przyznać, że Impero się wyróżnia na ich tle. Przepiękne płytki, duża ekspozycja oraz aranżacje łazienek utrzymane w różnych stylach. Ceny również są niższe niż w podobnych salonach. Płytki do kuchni już wybrałam, a w najbliższych dniach planujemy już na spokojnie wybrać wyposażenie łazienki.“ – mówiła nam pani Wioletta.

Na otwarciu salonu był również Pan Michał z żoną: „Swoje poprzednie mieszkanie wyposażaliśmy w Impero w Radomiu, ze względu na bardzo szeroką i ciekawą ofertę. Także cieszymy się, że teraz salon będzie również w Lublinie, tym bardziej, że właśnie budujemy dom i będziemy musieli go wyposażyć.“

Przypomnijmy tylko, że Salon Impero w Lublinie mieści się przy ulicy Mełgiewskiej 7b, vis a vis Lublin Outlet Center. Otwarty jest w godzinach 9:00-19:00 (poniedziałek-piątek) oraz 9:00-15:00 (sobota). Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca lokalizację nowego salonu:

 

Głównym atutem salonu Impero są najlepsze ceny w Lublinie, największy wybór produktów oraz handlowcy – eksperci w swojej branży. Oferta firmy to również wizualizacja łazienek,transport zakupionych towarów, a także możliwość skorzystania z zakupów na raty, a dla podróżnych zwrot podatku dzięki Taxfree.

Impero to firma z przeszło 20-letnią tradycją, która jest jednym z wiodących dystrybutorów płytek ceramicznych, armatury łazienkowej, ceramiki sanitarnej, kabin prysznicowych, wanien, mebli i grzejników łazienkowych w Polsce.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew