Ul. Diamentowa: Zderzenie dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala

W piątek około godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Krochmalną doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

W piątek po południu na skrzyżowaniu ul. Krochmalnej z ul. Diamentową doszło do zderzenia fiata z fordem. Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków, pogotowie ratunkowe oraz policja. Dwie osoby wymagały interwencji lekarskiej i zostały zabrane do szpitala. Są utrudnienia w ruchu. Jeden pas w stronę ul. Krochmalnej jest wyłączony z ruchu, natomiast jadący w stronę ul. Nadbystrzyckiej muszą zwolnić w rejonie wypadku, skrajny prawy pas jest nieprzejezdny.

Kierujący fiatem, jadący od strony ul. Wrotkowskiej zderzył się z fordem wyjeżdżającym w stronę ul. Krochmalnej. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Funkcjonariusze policji pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 20.

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew