Ul. Diamentowa: Schodziła już z przejścia, potrącił ją volkswagen

W poniedziałek po południu na ul. Diamentowej doszło do potrącenia pieszej. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17 na ul. Diamentowej, na przejściu dla pieszych na wysokości Lidla. Kierujący volkswagenem jadąc w stronę centrum potrącił kobietę przechodząca przez przejście, od strony lewej do prawej. Do potrącenia doszło w momencie jak piesza schodziła już z przejścia.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala. Jak ustaliliśmy kobieta doznała złamania nogi.

Kierujący volkswagenem, młody mężczyzna był trzeźwy.

W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. Na miejscu funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalali dokładne okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od Czytelników – Dziękujemy!


Większy widok mapy

2014-12-22 19:06:46
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. I co z tego, że kierujący volkswagenem, młody mężczyzna był trzeźwy – jak jest durniem.

 2. Kobiecie nogę połamał, ale pewnie obejdzie się bez hospitalizacji powyżej 7 dni i skończy się na mandacie za kolicje. Też mi kara. Nic dziwnego, że pełno piratów na ulicach skoro kary są znikome i policji jak na lekarstwo.

 3. Przejeżdżałam tuż po, jeszcze przed przyjazdem służb. Brawa dla ludzi, świadków wypadku, za zabezpieczenie miejsca i zajęcie się poszkodowaną I dużo zdrowia dla tej pani.

 4. Pracuję w pobliżu i co dzień przechodzę przez to przejście. Graniczy to niekiedy z cudem. kierowcy zazwyczaj w … mają pieszych i ich chęć przedostania się na drugą stronę. powinni jak najszybciej wprowadzić ten przepis co w Skandynawii odnoszący się do obowiązku przepuszczania pieszych. Jak jeden dureń z drugim straci prawko to się kultury nauczy. A poza tym to kto powiedział, że wszyscy muszą je mieć?

  • pewnie:) niech piesi chodzą po drodze a kierowcy jadą chodnikami. a jak pieszy wejdzie w samochód który już zjeżdża z przejścia to w dyby i na sybir

 5. chodzę tamtym przejściem prawie codziennie i naprawde ciężko jest przez to przejście przejść. samochody pędzą, żaden nie chce ustąpić a jak sie już uda wejść na drogę to trzeba z niej bardzo szybko uciekać bo jedzie kolejne auto nawet nie przyhamowując. masakra

 6. szkoda że nikt nie pomyślał o tym że latarnie stojące przy drodzę utrudniają widoczność kierowcom zasłaniając pieszych którzy chcą przejść na drugą strone ulicy….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7512zł 0.29%
  • GBP 5.1235zł 0.18%
  • EUR 4.5497zł 0.13%
  • CHF 4.2183zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL