Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ukrywał znajomego, który był poszukiwany

Mieszkaniec gminy Milanów ukrywał na terenie swojej posesji poszukiwanego listem gończym 52-latka. Znajomy mężczyzny był poszukiwany za przestępstwa przeciwko rodzinie. Został zatrzymany przez parczewskich policjantów i kolejne 8 miesięcy spędzi w więzieniu.

Parczewscy policjanci na podstawie własnych ustaleń dokonali przeszukania jednej z posesji znajdującej się w gminie Milanów, na której miał przebywać poszukiwany listem gończym 52-latek. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie.

– 42-letni właściciel posesji kategorycznie zaprzeczał, aby na jego posesji znajdował się jego poszukiwany znajomy. Ponadto utrudniał wykonanie czynności funkcjonariuszom. W trakcie sprawdzenia, okazało się, że w jednym z budynków gospodarczych przebywa poszukiwany 52-latek, który nie krył zdziwienia na widok policjantów. Został zatrzymany. Kolejne 8 miesięcy spędzi w więzieniu – informuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Z uwagi na utrudnianie czynności funkcjonariuszom oraz ukrywanie poszukiwanego mężczyzny, 42-letni właściciel posesji usłyszał zarzuty. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

Jeden komentarz

  1. Chyba dotyczy miejscowości Milanów.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo