Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na przejściu dla pieszych pojawił się ciągnik, po chwili doszło do kolizji (wideo)

W środę rano w rejonie skrzyżowania ul. Dolińskiego z ul. Unicką doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Moment kolizji zarejestrowała kamera naszego Czytelnika znajdująca się w jego pojeździe.

Do zdarzenia doszło w środę rano na przejściu dla pieszych, w rejonie skrzyżowania ul. Dolińskiego z ul. Unicką w Lublinie. Jak widać na przesłanym do nas nagraniu zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy oraz ciągnik, którego kierowca wykonywał prace przy odśnieżaniu ulicy, w pobliżu przejścia dla pieszych.

Na filmie możemy zobaczyć, jak osoba kierująca pojazdem osobowym, widząc na przejściu ciągnik stojący bokiem, w trakcie hamowania wpada w poślizg, traci kontrolę nad autem, które następnie bokiem uderza w bok ciągnika znajdującego się na przejściu dla pieszych.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Apelujemy do kierowców o rozwagę w trakcie poruszania się miejskimi ulicami, zwłaszcza zwracajmy uwagę na pojazdy wykonujące prace przy odśnieżaniu i usuwaniu śliskości na chodnikach i jezdniach. Nagranie ku przestrodze!

Wideo: mdron.pl

38 komentarzy

  1. w 3 sekundzie słychać strzały

  2. z znienacka się pokazał w przejżystą pogodę a to srytyny ciągbik xD

  3. Nie pogada… pewnie rowerzystka i myślała że jak zawsze wszystko jej wolno.

  4. W telefonie było coś ciekawszego niż to co na ulicy

  5. kalyka za kierownicą już dużo wcześniej bym chamował !!!!!

  6. Ale tak na poważnie to czyja wina jest w tym przypadku ?

  7. Hondziarz orient ma rewelacyjny, traktor od dawna już stoi na drodze, a ciekawe co ten robił? Gdyby pieszy był na pasach to też dostałby strzała.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo