Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradli kosmetyki za kilkaset złotych i pobili ochroniarza

Policjanci z Lublina ustalili personalia sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. 22-latce i 26-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolości.

Dwa tygodnie temu w jednej z drogerii w Lublinie doszło do kradzieży kosmetyków. Sprawcy ukradli produkty o wartości ponad 700 złotych. Złodziei próbował zatrzymać pracownik ochrony, jednak został zaatakowany i pobity. Napastnicy szarpali go za ubranie, a następnie bili po głowie. Po wszystkim uciekli z łupami.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji ustalili, że za kradzieżą i pobiciem stoją dwie osoby, 22-latka oraz 26-latek. Jak się okazało biorący udział w zdarzeniu mężczyzna w międzyczasie trafił do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia wyrok za inne przestępstwa.

Dzisiaj zostanie doprowadzony na przesłuchanie. 22-latka została zatrzymana wczoraj. Oboje niebawem trafią do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Policjanci wnioskują o wystąpienie do sądu o tymczasowe aresztowanie.

Za kradzież rozbójniczą może grozić do 10 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

  1. tymczasowe aresztowanie? za recydywę? niezależne sądy i wolne media…

  2. borze, jak to możliwe, że silny człowiek mający w obowiązku chronić setki ludzi przebywających w sklepie, dał się sponiewierać sebowi i dżess?

    • Narodowy Akrobata

      Pracownik ochrony, to nie ochroniarz, który jak nazwa wskazuje chroni klienta (na ogół jakiegoś VIPa).

  3. Słuchaj patogenie, wybrałeś sobie super ksywę, dodaj do tego jeszcze patogen mózgowy ba nie słyszałem żeby jakaś drogeria lub innny sklep zatrudniał ochroniarzy do ochrony klientów.

  4. Nie na darmo Lublin nosi nazwę „miasto patologii i libacji”

  5. 22 lata jesicka wyjdzie jak będzie miała 32 ładny start w dorosłe życie tak to już jest się zadaje z patolami

Z kraju