690 680 960

Ukradli automat do gier hazardowych. Chcieli ukryć urządzenie przed „nalotem celników” (zdjęcia)

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z lokalu na terenie miasta ukradli automat do gier hazardowych. Następnie pokonując zabezpieczenia maszyny, zabrali z niej pieniądze. Obaj tłumaczyli, że chcieli „uchronić” nielegalne automaty przed kontrolą służb celno-skarbowych.

W miniony weekend kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 40 lat, którzy dokonali kradzieży i włamania do automatu do gier, który wynieśli z lokalu na terenie miasta.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że na terenie Tomaszowa Lubelskiego, znajdują się automaty wykorzystywane do nielegalnych gier hazardowych. Funkcjonariusze po siłowym wejściu do typowanego lokalu, ujawnili i zabezpieczyli 3 automaty do gier hazardowych. W środku znajdowało się również dwóch mężczyzn, którzy byli zaskoczeni widokiem mundurowych. Tłumaczyli, że są jedynie klientami lokalu.

Jak się okazało w toku dalszych czynności, w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych mundurowi zabezpieczyli automat do gier, z którego sprawcy zdążyli zabrać pieniądze. Obaj zostali zatrzymani w salonie, do którego wrócili po resztę urządzeń.

Swoje zachowanie, jeden z zatrzymanych tłumaczył upojeniem alkoholowym oraz chęcią ukrycia automatów przed „nalotem celników”. Ostatecznie zdążyli ukraść tylko jedno urządzenie, z którego wyciągnęli nieokreśloną na tym etapie postępowania kwotę pieniędzy.

Dochodzenie, które będzie prowadzone w tej sprawie wykaże, kto jest odpowiedzialny za organizowanie nielegalnych gier hazardowych oraz wyjaśni rolę poszczególnych osób w procederze kradzieży automatu oraz włamania i zaboru jego zawartości.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

2 komentarze

  1. SUPERIOR CRIMINAL

  2. Super automatki …. powiny być legalne i dla każdego!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Re: tradycja – Jarmark Jagielloński ponownie zawita do VIVO! Lublin
Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina