Ukradł wujkowi saaba, miał przy sobie marihuanę

Policjanci z Krasnegostawu zatrzymali mężczyznę, który ukradł własnemu wujkowi samochód. W chwili zatrzymania policjanci ujawnili przy 25-latku marihuanę.

Wczoraj policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do pojazdu osobowego na terenie gminy Rudnik. Poszkodowany poinformował mundurowych, że nieznany sprawca ukradł mu pojazd marki Saab o wartości 12 tys. złotych.

Kryminalni szybko ustalili, kto stoi za kradzieżą. Sprawcą okazał się 25-letni członek rodziny zgłaszającego. Podczas zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające w postaci marihuany. Policjanci odzyskali również skradziony pojazd.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

(fot. Policja)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Rudnik Rudnik ? zaraz chwila.. ! To jak nie inna jak ta najbiedniejsza gmina w całej Unii Europejskiej. Ahh to lubelskie zacofane az doczekało sie w Wikipedi ”no go zone”. Ja też tutaj na kontrakcie zostaje do konca 2019 i zawijam sie z tad jak najszybciej !

 2. Szach mat lewaccy propagandyści nieszkodliwości narkotyków „miękkich”! To alkohol powoduje patologie i przestępstwa? Nie! To narkotyki są źródłem największego zła jakie toczy nasz kraj. Każdy narkoman popełni najgorsza zbrodnię tylko po to, żeby zdobyć pieniądze na kolejną działkę. Ten tutaj okradł rodziną aby zdobyć na koleją porcję marihuany – która według lewackiej propagandy nie uzależnia. Za produkcję, handel i przemyt narkotyków powinno być dożywocie a za posiadanie nawet małej ilości 25 lat. Tylko tak uratujemy Polskę przed zalewem narkomanii.

  • Bredzisz jak ksiadz w kościele. Od 2018 w Polsce jest juz legalna marichuana medyczna. tymczasem nie widze medycznego alkoholu.

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Anka, powiedz, Tobie ktoś za trolling płaci, czy to z własnej inicjatywy? A może ktoś w rodzinie koks wciągał w latach 70. i mu żyłka pękła. Widać, ze się nie znasz na tym o czym piszesz, dlatego nikt Cię nie słucha, gardzi zdaniem i szydzi z osoby.

 3. Lubelski Koziołek

  A może to tylko – „krótkotrwały zabór pojazdu”.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online